Bitcoin Dip Seviyeleri Görecek

Son güncelleme: 14 Haziran 2019 06:49 pm

Bitcoin dip seviyeleri görecek iddiası ünlü girişimci George McDonaugh tarafından ortaya atılan bir iddia. Son zamanlarda oldukça hareketli görünen Bitcoin piyasası 4000 dolar direnç sınırını aştıktan sonra yeniden düşmüştü. Bitcoin’in gelecekte nasıl bir yol izleyeceğine dair yapılan açıklamalar da bir türlü bitmiyor. Kimileri bu konuda oldukça iyimser. Bitcoin’in tıpkı 2 yıl önce rekor yaptığı döneme çok benzeyen hareketler gösterdiğini söyleyen bu grubun yanında gidişatın son derece durağan olduğunu ve durumun daha önce yaşanmayan bir durum olduğu için kötümser olanlar da yok değil.

İLGİLİ HABER:  Bitcoin 7900 Dolara %12 Kayıpla Geriledi

Bazı uzmanlar boğa piyasasını gösterseler de aksi şekilde düşünenler de yok değil. Kripto para girişimcisi George McDonaugh da bu konuda olumsuz düşünenlerden. McDonaugh BTC’nin çok uzun bir zamana kalmadan 3100 dolar seviyelerine ineceğini iddia ediyor.

Bitcoin Dip Seviyeleri Görecek

Bitcoin Düşecek mi?

Bitcoin Düşüyor

4000 dolar seviyelerini test eden Bitcoin, çok fazla bir zaman geçmeden 3960 dolar seviyelerine geriledi. Uzun zamandır dalgalı bir şekilde seyreden Bitcoin %1.6 seviyesinde değer kaybetti. Bu durumdan ilk 20 içerisinde bulunan tüm kripto paralar etkilendi. Bu paraların hemen hemen tamamı Bitcoin ile aynı oranlarda değer kaybetti. Diğer altcoinler ise çok daha büyük kayıplarla karşılaştılar. Bu düşüşün beklenmeyen bir düşüş olduğunu söylemek yanlış olur. Bitcoin dip seviyeleri görecek iddiası zaten pek çok uzman tarafından da dile getirilmekte. Şu anda beklenen ise Bitcoin’in yeniden en düşük seviyeleri test edeceği. Bloomberg’in haberine göre BTC’nin aşırı alım bölgesine girdiği ve bu durumun en son bu haliyle yaşandığı dönemde Bitcoin %3 oranında bir değer kaybetmişti. Bu durum da olası bir düşüş olma ihtimalini desteklemekte.

İLGİLİ HABER:  Bitcoin 8.500 Dolar Seviyesine İnebilir

McDonaugh’un Bitcoin dip seviyeleri görecek iddiası küçük seviyelerde olmayacak ve bu düşüşten tüm piyasa etkilenecek.

Bitcoin neden anlaşılamıyor konulu yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Cevap bırakın