Bitcoin Cash Yüzde 3 Yükseldi

Bitcoin Cash fiyatında yeni bir yükselme var. Kripto paranın değerinde son dönemde bir yükseliş eğilimi zaten vardı ve kripto para yatırımcıları bu dönemin çok kısa birkaç gün boyunca Bitcoin Cash fiyatında yükseliş eğilimi bekliyorlardı. Kripto para yatırımcıları bu konuda kripto para analistlerinin yaptıkları açıklamaları da dikkate alarak kripto para yatırımlarından geri dönüşün kısa zamanda olup olmayacak olduğunu haklı olarak sordular.

Bitcoin Cash bugün yatırımcılara kazanç konusunda beklenen yükselişi göstermemiş olsa da %3 oranı ile yükseldi. Bitcoin fiyatında yükseliş %1 ile sınırlı kalırken Bitcoin Cash’in %3 oranında yükselmesi yatırımcıların dikkatini çekti.

İLGİLİ:  Bitcoin Fiyatında 7.000 Dolar Görüldü

Bitcoin Cash ne kadar yükselecek?

Bitcoin Cash 413 dolar seviyesine yükseldi. Fiyatının yükselmesi nedeni ile kripto para sahipleri de yakın zamanda bu yükselişlerin devam edip etmeyecek olduğu hakkında analistlerin diyecek oldukları sözlere bakıyorlar. Bitcoin fiyatı yükselmeyi sürdürür ve devam eden yükselişler olması sürerse Bitcoin Cash fiyatında da yükselişler görmek mümkün olabilir. Bitcoin fiyatındaki tüm yükselişler tüm altcoin kripto paralarının değerinin yükselmesinde büyük rol oynayabiliyor.

Yorum Yok

Cevap bırakın