] }
Altcoin

Bitcoin Cash, Polkadot, OMG Fiyat Analizi

Bu içeriğimizde Polkadot, Bitcoin Cash, OMG coinlerinin analizlerini kapsayan bir içeriktir.

Bitcoin Cash düşüş eğilimi gösterdi ve önümüzdeki birkaç boyunca 414 dolarlık desteği test etmesi bekleniyor. Polkadot , önümüzdeki saatlerde 9.5 dolarlık bölgeyi kaybetmemesi koşuluyla, 10.5 doları aşarak 11.5 dolara ulaşan bir kırılma görmesi muhtemeldir. OMG Network güçlü bir yükseliş eğilimi gösterdi, ancak 3,49 $ ‘a gerileme görebilir.

Bitcoin Cash [BCH]

Bitcoin Cash, Polkadot, OMG Ağ Fiyat Analizi: 07 Ocak

Kaynak: TradingView’de BCH / USDT

Bitcoin Cash, 460 dolarlık direnç seviyesine yaklaşırken fiyat ve momentum arasında düşüş yönlü bir sapma kaydetti. İşlem hacmi bastırıldı ve Stokastik RSI da aşırı alım yaptı.

En son işlem seansı, BCH’nin kayıp kaydettiğini gördü ve bu, BCH’nin önümüzdeki birkaç saat içinde 414 $ ‘lık desteğe geçme olasılığını artırdı.

Ancak, BCH’nin arkasındaki eğilim yükseliş eğilimi gösterdiğinden ve önümüzdeki günlerde daha fazla kazanç beklendiğinden, bu hareket sadece bir geri çekilme olacaktır.

 

Polkadot [DOT]

Bitcoin Cash, Polkadot, OMG Ağ Fiyat Analizi: 07 Ocak

Kaynak: TradingView’de DOT / USDT

DOT, grafiklerde yükselen bir üçgen modeli oluşturuyor gibi görünüyordu, yukarı doğru bir kırılmayı vurgulayan bir yükseliş paterni. 9.51 $ ‘ın altındaki bir işlem seansı bu fikri geçersiz kılar.

OBV baş ivme yavaşladı bile, DOT son kazançlar arkasında güçlü satın alma hacmi kaydetti ve ticaret hacmi yüksek olmuştur.

Desenin üzerinde bir kapanış, 9,51 $ ‘ın altında kapanışı onaylarken, önümüzdeki birkaç gün içinde 9 $’ ın test edilebileceği anlamına gelir.

DOT için görünüm yükselişteydi ve 9 dolara doğru bir hareket sadece bir geri çekilme olarak kabul edilecek.

OMG Ağı [OMG]

Bitcoin Cash, Polkadot, OMG Ağ Fiyat Analizi: 07 Ocak

Kaynak: TradingView’de OMG / USD

4 saatlik grafikteki 20 SMA (beyaz), güçlü yükseliş gösteren OMG’yi yakalamak için yarışıyordu. Geçtiğimiz hafta desteklemek için birden fazla direnç seviyesi tersine çevrildi, ancak kartlarda küçük bir geri çekilme de görüldü.

Kısa vadede, 4 dolar seviyesi boğalar ve ayıların ilgisini çekti. Satış baskısı, son 24 saatte 3,9 doların üzerine çıkmaya çalışırken fiyatı geri zorladı.

MACD boğa ivme hala mevcut olduğunu gösterdi, ama yavaşladı almıştı. Önümüzdeki saatlerde 3,7 dolar ve 3,49 dolar seviyeleri boğaların ilgisini çekecek.

Kaynak: ambcrypto

blank

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu