Bitcoin Cash Fiyat Teknik Analizi

Bitcoin Cash fiyatı, ABD Doları karşısında 580 $ destek tutuyor. Yakın dönemde bir toparlanma momenti kazanmak için BCH / USD’nin 630-640 $ seviyesini aşması gerekiyor.

Bitcoin Cash Fiyatları Teknik Analiz BCH USD

Bitcoin Cash fiyatı bir miktar aralıklarla ticaret yapıyor ancak ABD Doları karşısında 580 $ seviyesinin üzerinde desteklenmeye devam ediyor.

BCH / USD saatlik grafikte (Kraken’den veri akışı) 620 $ dirençle şekillenen düşüş eğilim çizgisi var.
Fiyat, 580-560 $ ‘a doğru birkaç kez düzeltebilir, ancak olumsuzlukla ilgili destek bulma olasılığı yüksektir.
Bitcoin nakit fiyatı, ABD Doları karşısında 580 $ destek tutuyor. Yakın dönemde bir toparlanma momenti kazanmak için BCH / USD’nin 630-640 $ seviyesini aşması gerekiyor.

Bitcoin Cash Fiyat Desteği

Görünüşe göre Bitcoin nakit fiyatı, Amerikan Dolarına karşı 650 $ ‘ın aşağısının altında düşüş eğilimi ile düzeltiliyor. Ancak, olumsuzluk üzerine üç önemli destek var – 600 $, 580 $ ve 560 $. Fiyat bu seviyelerin üzerinde olduğu sürece, 650 $ ‘ın üzerinde kazançlar için desteklenmeye devam ediyor. Son zamanlarda, fiyat 560 $ destek alanını test etti ve 640 $ seviyesine doğru toparlandı.

Bununla birlikte, yukarı yönlü hareket, BCH / USD saatlik grafikte 620 $ dirençle bağlantılı bir düşüş trend çizgisi tarafından korunuyordu. Parite aşağıya indi ve son dalganın% 50 Fib düzeltme seviyesinin altında 560 $ düşükten 644 $ olan yüksek seviyeye işlem gördü. Dezavantaj şu an 580 $ civarındaki destek buluyor. Ayrıca, son dalganın % 61.8’lik Fib düzeltme seviyesi, 560 $ ‘dan 644 $’ a kadar bir destek olarak da destek verdi.

Bitcoin Cash
Fiyatları Teknik Analiz BCH USD

Başa dönünce, BCH’nin eğilim çizgisi direncini 620 $ ‘dan geçmesi gerekiyor. Ardından, kısa vadede daha fazla yükseliş için 640 doların üzerine yerleşmesi gerekiyor. Şu andaki eğilimle 560 ABD doları tutarındaki destek bozulmadan kalırsa 700 $ test etme şansı var.

Teknik göstergelere bakıldığında:

Saatlik MACD – BCH / USD için MACD, yükseliş bölgesinde geri adım atmakla ilgilidir.

Saatlik RSI (Nispeten Güç Endeksi) – BCH / USD için RSI 50 seviyesine doğru yükseliyor.

Destek Seviyesi – 580 dolar

Direniş Seviyesi – 620 dolar

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Comments (No)

Leave a Reply