Bitcoin Cash Fiyat Analizi 16.05.2019

Bitcoin Cash Fiyat Analizi

Amerikan dolarına karşı altcoinlerden biri olan Bitcoin Cash, Kasım ayı fiyatlarında önemli bir düşüşün yaşandığı noktanın üzerine çıkmayı başardı .

Son haftalarda  artış  yaşayan ve kripto para piyasasının  lideri Bitcoin’e karşıda artış yaşamıştır. Ancak, şimdi Bitcoin Cash BTC’den daha iyi performans göstermeye başladı.

Analizi yazdığımızda ,Coinmarket‘den gelen veriler Bitcoin Cashin BTC’ye karşı son yedi gün içinde % 9.95 oranında arttığını gösteriyor .

BTC değeri son  üç haftalık düşüşün ardından Bitcoin Cash, ard arda iki hafta boyunca 0,04459 BTC seviyesinden destek bularak başarı elde etti. Bitcoin cash fiyatı geçtiğimiz hafta belirlenen destek seviyenin altına düştü ancak alıcıların fiyatı tekrar geri getirmek için alım yaparak   hızlı bir şekilde destek hattı oluşturarak fiyatı yükseltti.

 iki hafta önce, son üç haftalık düşüşlerin ardından Doji mumu tarafından takip edilen düşüşlerin ardından, yatırımcılarda fomo korkusu görülmektedir.

Ancak, Doji mumu bu hafta Bitcoin Cash olarak artışlarla takip ediliyor ve şu ana kadar BTC’den daha iyi performans gösteriyor.

Bitcoin Cash’in BTC fiyatı, 0.052 BTC’de önceki iki seviyesini oluşturduğu noktanın üzerine yükseldi. Fiyat bugün 0.0542 BTC’ye yükselmesine rağmen,  yatırımcıların olası bir direnç durumunda destek bulması muhtemel olduğu 0.052 BTC seviyesine geri döndü.

Eos fiyat analizi haberimizi buradan okuyabilirsiniz.

üzerinden bizi takip edin.

Yorum Yok

Cevap bırakın