Bitcoin (BTC) Ağı Tek Tek Yapılan Satoshi İşlemlerine Maruz Kalıyor

, ağı tıkayan çok düşük değerli küçük işlemlerle doluyor. Bekleme listesi hızla yığıldı, bu sayede bekleyen yaklaşık 90.000 işlem oluştu.

Bitcoin ağı her zaman olduğu gibi çalışıyor, çünkü “toz” denebilecek miktarda BTC’nin küçük çaplı transferleri ücretleri etkilemiyor. Bu işlemler öncelikli değil, bu nedenle diğer işlemlerin temizlenmesini beklerler. Bekleyen işlem listesinin onaylanması ve tüm işlemlerin bloklara dahil edilmesi saatler alabilir.

Bitcoin (BTC) Ağı Tek Tek Yapılan Satoshi İşlemlerine Maruz Kalıyor

Bitcoin (BTC) Ağı Tek Tek Yapılan Satoshi İşlemlerine Maruz Kalıyor

Bir Balina olan Panda’nın açıklaması, cüzdan ve adreslerden gelen bu toz işlemlerin bir araya getirilmesini içeriyordu. Şu anda, toz saldırısı için veri yok. Bitcoin (BTC) işlemleri incelemeye girdi ancak şu ana kadar bu birikme için birkaç teori önerilmiştir. Bu toz işlem saldırısı, çoklu cüzdanları yapay olarak birbirine bağlamak ve diğer bağlantıları da gizlemek için bir araç olarak kullanılabilir.

Bitcoin Pazar Fiyatı Aşağı Doğru Kayıyor

Bitcoin ağı indirgenmiş aktivite ve indirgenmiş işlem değerlerini gösteriyor, çünkü daha az kripto para şu anda işlemde. Geçtiğimiz gün, BTC’de yaklaşık 1 milyar dolarlık bir miktar taşındı. Bununla birlikte, onaylanan işlemler mantıksal olarak büyüyor ve kısa süre sonra birikim gösterilecek. Şu anda, BTC günde 350.000 onaylı işlem gerçekleştirmektedir.

Bir önceki yazımız olan Flaş Gelişme: Binance Türk Lirası Desteğini Aktif Etti başlıklı makalemizde binance ve Türk lirası hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın