Bitcoin, Boğa Döngüsünde mi ?

Bitcoin, Boğa Döngüsünde mi ?

Bitcoin, Boğa Döngüsünde mi ?

Amerikalı fon yatırımcı CEO’su ve ülkedeki önde zenginlerden biri olan Frank Holmes, Bitcoin’i altın yerine bir alternatif olabileceğini belirti, lakin fiziksel değer varlığını dijital meslektaşı için tercih ettiğini belirtti.

Bir röportajda konuşmada Değerli mal ticareti ile uğraşan bir kuruluş olan Kitco haber, 17 Mayıs’ta Holmes yaptığı açıklamalarda, Bitcoin ve kripto para cüzdanlarının 2018’den bu yana, geçen yılki kripto kışının kripto  para fiyatlarının düşmesine rağmen arttığını vurguladı.

“Bu yıl boyunca düşüşte olan kripto paralar fiyatsal olarak % 80 ile % 90 oranında düşmesine rağmen, bitcoin  cüzdanlarda artış olduğunu ve bu bir sonraki boğa döngüsüne hazır olduğumun bir işareti. . ”

 

Kripto para piyasasının artmasına ek olarak, Holmes, Ocak 2018’deki çöküş koşullarının gelecek ayı döngüsü için bir şekilde elverişli olduğunu buldu. Tarihin en kötü küresel durgunluklarından birini katalize eden 2008 yılındaki geleneksel pazarlarla karşılaştırıldığında, 2018 başındaki kripto pazarları, Holmes’un daha hızlı bir şekilde toparlanmasına izin vereceğine inandığı için aşırı kaldıraç değildi.

İLGİLİ:  Ülkemizde Üniversite Düzeyinde İlk Blockchain Merkezi Kuruldu

Yorum Yok

Cevap bırakın