Bitcoin Analizi

Bitcoin Analizi

Bollinger Bandlarının üst bandı fiyatı direndi ve menzile bağlı bölgeye düştü. Bollinger Band, menzile bağlı hareket nedeniyle mevcut pazar bölümünde sözleşme yaptı.

Bitcoin, BTCUSD, CryptoCompare tablosu

Bitcoin Analiz Görseli

BTC/USD Orta Vadeli Eğilim: Boğa

Direnç Seviyeleri: 6,850 $, 6,900 $, 6,950 $

Destek Seviyeleri: 6,600 $, 6,550 $, 6,500 $

Dün, 20 Haziran’da,  Bitcoin  fiyatı aralıklı bir pazardaydı , 6,744,57 dolardan kapandı. Kripto hala sınırlandırılmış bir seviyede işlem gören bir seriye bağlı pazarda. Grafik, Bollinger Bantlarının, okların işaret ettiği seviyelerde daraldığını göstermektedir. Bitcoin, mevcut piyasa bölümünde herhangi bir fiyat hareketi olmadan işlem görmüştür.

Pazar menzile bağlı ve yatay bir desende. Okun işaret ettiği mevcut pazar segmentinde, Bollinger Band’larının üst bandı fiyatı direndi ve menzile bağlı bölgeye düştü. Bollinger Bandlarının üst ve alt bantları direnç ve destek olarak hareket etti.

Bu arada, MACD hattı ve sinyal hattı bir satın alma sinyalini gösteren sıfır hattının üzerindedir. Buna ek olarak, Bitcoin fiyatı, yükseliş trendinin devam ettiğini gösteren 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın üzerindedir.

BTC/USD Kısa Vadeli Eğilim: Değişiyor

Bitcoin, BTCUSD, CryptoCompare tablosu

Bitcoin Analiz Görseli

Bitcoin Analizi

Günlük grafik, Bitcoin fiyatının 6,600 $ ‘lık bir menzile bağlı hareket içinde olduğunu göstermektedir. Daha sonra 6,750 $ ‘a yükseldi. Kripto mevcut piyasa fiyatına tam kapsamlı bir harekete geçti.

Diğer analizleri okumak için linki tıklayabilirsiniz.

Yorum Yok

Cevap bırakın