Bitcoin Altcoin ve Blockchain ile Pasif Gelir Elde Etme

Son güncelleme: 14 Haziran 2019 06:50 pm

Kripto para denildiğinde insanların akıllarına tek para kazanma yöntemi olarak al sat gelmekte. Fakat al sat dışında da Bitcoin Altcoin ve Blockchain ile pasif gelir elde etme her zaman için mümkün. Bu yazımızda bununla ilgili çeşitli tüyolar vereceğiz.

Öğrenciler İçin Blockchain İle Kazanç

Öğrenciler için ayrı bir paragraf açmak gerekiyor. Özellikle bilgisayarla ilgili bir bölümde okuyorsanız ilk aşama olarak Blockchain firmaları ile iletişime geçin. Mail yoluyla bu günümüzde çok rahat bir şekilde yapılmakta. Göndereceğiniz mailde bu şirketlerde online staj yapma talebinde bulunun. Bu etapta hemen para kazanma peşinde olmamak ve bunu karşı tarafa sunmamak çok önemli. Bu şirketlere ait pek çok yazılımın testini gerçekleştirerek işe başlayabilirsiniz. İlerleyen safhalarda bu işten hem ciddi bilgiler öğrenecek hem de aynı şekilde ciddi paralar kazanabileceksiniz. Bunların dışında kendinizin de önerebileceğiniz çok şey olduğunu unutmayın. Aynı zamanda çalışma hayatında da yeni kapılar açılacaktır.

Bitcoin Altcoin ve Blockchain ile Pasif Gelir

Bitcoin Altcoin ve Blockchain ile Pasif Gelir

Veri Bilimcisi

Veri bilimcisi tabiri son zamanlarda yavaş yavaş duyulmaya başlayan bir tabir. Bitcoin Altcoin ve Blockchain ile pasif gelir elde etmek isteyen kişiler kendilerini bu konuda geliştirebilirler. Bu biraz da her gün televizyonlarda gördüğümüz ekonomi uzmanlarının yaptığı işe benziyor. Ancak kripto para dünyasında bunun bir okulu olmadığı için tamamen kişinin kendi yeteneklerine kalmış bir durum. Verileri yorumlamak, eldeki müşteri bilgileriyle sebep sonuç ilişkisi kurup şirketler için ileriye dönük tahminlerde bulunmak veri bilimcisinin asli yaptığı şeylerdir.

Bitcoin Altcoin ve Blockchain ile Pasif Gelir

Bitcoin Altcoin ve Blockchain ile Pasif Gelir

Pazarlama Uzmanı

Günümüzde şirketlerde bu unvan mevcut. Ancak kripto para konusunda yabancı şirketlerin Türkiye’deki işlemleri ve yatırımları için en çok ihtiyaç duydukları unvan da pazarlama uzmanı. Pazarlama uzmanı denildiğinde kişinin aklına sabah gidişi akşam gelişi olan bir iş gelse de yabancı Blockchain firmaları sizi bu şekilde kullanamayacaklarından dolayı işiniz yine online ve internet üzerinden olacaktır. Pazarlama uzmanı müşteri ile şirketin arasındaki bağdır ve yabancı Blockchain firmaları her ülkede bu unvanla çalışacak yerleşik kişiler aramaktalar.

Bitcoin Altcoin ve Blockchain ile Pasif Gelir

Bitcoin Altcoin ve Blockchain ile Pasif Gelir

Initial Coin Offering (ICO) Firmaları İle İletişime Geçin

Bitcoin Altcoin ve Blockchain ile pasif gelir elde etmenin bir başka yöntemi de ICO şirketleriyle iletişime geçmek. Özellikle hukuk alanında eğitim almış ya da bu alanda öğrenciliklerine devam edenler için atılabilecek adımlardan bir tanesi de bu şirketlerin çalışmalarının bağlı bulundukları ülke mevzuatlarına uygun olup olmadığını araştırabilir ve sonrasında bir maille bunu şirketlere bildirebilirsiniz. Bu işlemi tamamen online olarak yapmanız mümkün. Şirketle bağlantı kurup bu işlemi sizin için yaparım demek yerine önceden yapıp bunu bir maille şirkete göndermeniz onların gözüne de girme şansını doğuracaktır. Elbette bunu tek bir şirkete yapmayın. Ne kadar çok şirket o kadar fazla para kazanma ihtimali.

İLGİLİ HABER:  Forex Piyasasında Başarılı Olmak İçin Neler Yapılmalı ?

Samsung ve Enjin Coin ortaklığı ile ilgili olarak yazdığımız yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Cevap bırakın