Bitcoin Almanın Tam Zamanı!

Ayı piyasası pek çok yatırımcının Bitcoin alımları konusunda geri çekilmelerine yol açtı. Ancak Spencer Bogart, piyasa şartlarının Bitcoin alımları için oldukça uygun olduğunu belirtti. Yatırımlarını garantiye almak isteyen kullanıcıların piyasadan kendini çekmesi sonrasında hareketli zamanların yaşandığı Bitcoin borsasında, Bogart’ın açıklamalarının etkili olması bekleniyor.

Geçtiğimiz hafta içinde yükseliş konusunda geçmişe göre daha istikrarlı olarak hareket eden Bitcoin, Bogart’ın açıklamalarını destekleyici kanıtları da beraberinde getirdi. Uzmanların öngörüleri de piyasa durumlarına karşın Bitcoin alımlarının özellikle uzun vadede yüksek kazanç sağlatabilecek şekilde olduğu yönünde. Bitcoin ile ilgili görüşlerini bir röportajda dile getiren Spencer Bogart, sözlerine Bitcoin ‘in en yüksek tutarlarını hemen görebileceklerini düşünmediğini söyleyerek devam etti. Ancak Bitcoin borsasına güveni tam olduğu anlaşılan Bogart, Bitcoin ‘in finans piyasasına tam olarak geri döndüğünü belirtmesi de dikkat çekti. Bogart, özellikle düzenleyici olarak atılmasını gerekli gördüğü adımların gerçekleştirilmesinden sonra Bitcoin fiyatlarının yükseleceğini de belirtti. Bu yüzden yatırımcıların Bitcoin almalarında herhangi bir sakınca görmediğini de savundu.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Comments (No)

Leave a Reply