] }
Bitcoin HaberleriCoin Haberleri

Bitcoin Almanın Tam Zamanı!

Ayı piyasası pek çok yatırımcının Bitcoin alımları konusunda geri çekilmelerine yol açtı. Ancak Spencer Bogart, piyasa şartlarının Bitcoin alımları için oldukça uygun olduğunu belirtti. Yatırımlarını garantiye almak isteyen kullanıcıların piyasadan kendini çekmesi sonrasında hareketli zamanların yaşandığı Bitcoin borsasında, Bogart’ın açıklamalarının etkili olması bekleniyor.

Geçtiğimiz hafta içinde yükseliş konusunda geçmişe göre daha istikrarlı olarak hareket eden Bitcoin, Bogart’ın açıklamalarını destekleyici kanıtları da beraberinde getirdi. Uzmanların öngörüleri de piyasa durumlarına karşın Bitcoin alımlarının özellikle uzun vadede yüksek kazanç sağlatabilecek şekilde olduğu yönünde. Bitcoin ile ilgili görüşlerini bir röportajda dile getiren Spencer Bogart, sözlerine Bitcoin ‘in en yüksek tutarlarını hemen görebileceklerini düşünmediğini söyleyerek devam etti. Ancak Bitcoin borsasına güveni tam olduğu anlaşılan Bogart, Bitcoin ‘in finans piyasasına tam olarak geri döndüğünü belirtmesi de dikkat çekti. Bogart, özellikle düzenleyici olarak atılmasını gerekli gördüğü adımların gerçekleştirilmesinden sonra Bitcoin fiyatlarının yükseleceğini de belirtti. Bu yüzden yatırımcıların Bitcoin almalarında herhangi bir sakınca görmediğini de savundu.

Sema Taş

Uludağ Üniversitesi mezunu olan ve uzun bir süredir kripto paralar üzerine analiz ve haberler hakkında analizler ile ilgilenen Sema, kointimes'a katkı sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatınız.