Bitcoin 800 Dolar Düşüş Yaşadı Diğer Coinler Onu İzledi

CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, pazardaki en büyük kripto para birimi olan Bitcoin (BTC), son 24 saatte % 3.8 değer kaybederek 9.450 $ ‘a düştü. Tüm kripto para piyasasında ilk 20 arasında EOS başta olmak üzere ilk diğer kripto paralar da aynı trendi izledi.

Bitcoin 800 Dolar Birden Düştü

Son 12 saatte, Bitcoin sadece birkaç dakika içinde % 8.8 civarında değer kaybederek, 10.250 $ ‘dan 9.350 $’ a düştü. Dijital para birimi 170 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaştı. Bu fiyat hareketi için belirli bir katalizör olmamasına rağmen, piyasadaki diğer coinlerin çoğu aynı eğilimi takip etti.

İkinci en büyük dijital varlık olan (ETH), CoinMarketCap tarafından bildirildiği üzere 24 saat içinde % 4.88 düştükten sonra 206 dolar civarında işlem görüyor. Bu dijital para biriminin 22.12 milyar dolarlık bir piyasa değeri var.

Bitcoin 800 Dolar Düşüş Yaşadı Diğer Coinler Onu İzledi

Bitcoin 800 Dolar Düşüş Yaşadı Diğer Coinler Onu İzledi

, şu anda 0.309 dolar ve 13.26 milyar dolarlık bir değerle % 2.22 oranında düştü. Hem Ethereum hem de XRP çok önemli fiyat noktalarında. Neredeyse son bir yılda, XRP çok önemli bir destek seviyesi olan 0,3 Doların üzerinde işlem gördü. 200 $ aynı zamanda Ethereum için de önemli. Coin neredeyse % 5 oranında düştü. Ethereum ayrıca, 2017’nin başından beri Bitcoin’e karşı en düşük noktaya ulaşıyor.

(LTC) ve Bitcoin Cash (BCH) dördüncü ve beşinci en büyük dijital para birimleri olarak son 24 saat içinde sırasıyla % 4.77 ve % 2.28 oranında düştü. 5 Ağustos’ta yarılanma yaşanması beklenen Litecoin buna tepki vermiyor gibi görünüyor. Bu, yarılanmanın zaten pazar tarafından fiyatlandırıldığını gösterir. Litecoin madencilerinin, blok bulduklarında şu anda elde ettikleri LTC’nin yarısını almaları bekleniyor.

Bitcoin yarılanmasının Bitcoin için ne anlama geldiği hakkında hazırladığımız habere buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Usethebitcoin

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Yarılanması Nedir? Bunun Bitcoin Fiyatı İçin Anlamı Nedir? başlıklı makalemizde Bitcoin kaç dolar, Bitcoin yarılanması ve Bitcoin yarılanması ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Comments (No)

Leave a Reply