Bitcoin 2020’de 1000 Doların Altına Düşecek

Kripto topluluğu 2020’ye girerken, ZenGo cüzdanının CEO’su Ouriel Ohayon‘un, yeni yıl tahminlerini tweetledi, bunlardan biri de Bitcoin ‘in fiyatının 1.000 doların altına düşmesi ile alakalı attığı tweetti.

Ohayon birkaç saat önce “Bitcoin 1000 USD’nin altına düşecek” tweet attı.

Bitcoin fiyat tahminiyle birlikte Ohayon şunları paylaştı:

Tüm donanım cüzdanları hacklenecek; Tron / XRP en önemli kripto para birimi olacak; Satoshi kimliği ortaya çıkacak ve hayal kırıklığı yaratacak; Trump twitter’ı ele geçirecek; Lightning şanlı bir şekilde benimsenecek. ”

Ohayon Ciddi miydi?

Başlangıçta Ohayon’un tweet’i iğneleme gibi görünse de, kısa bir süre sonra duygularını “şaka modu kapalı” diyerek başka bir tweet ile netleştirdi.

İLGİLİ HABER:  Bitcoin Ticaret Savaşlarından Kârlı Çıktı mı ?

Bu tahminlerin bu yıl gerçekleşip gerçekleşmeyeceğine gerçekten inanıp inanmadığı sorulduğunda Ohayon, başka bir tweet’te şöyle dedi: “Tahminlerde bir felaketim. Konuyu fark ettiniz mi?” Birkaç dakika sonra Ohayon, tahminlerinin ciddi olmadığını, ancak onları yazmaktan mutlu olduğunu itiraf etti.

Her ne kadar Ohayon paylaşımları sonrası işi espriye vurmuş olsa da geçmişte bu tarz yaklaşımda bulunup tahminleri tutan insanlar da oldu. Bu sebepten dolayı paylaşımları hala dikkate alanlar mevcut.

Yorum Yok

Cevap bırakın