Bitcoin 2020 Gelmeden 5000 Dolara İnecek mi?

’in fiyatı sürekli olarak çeşitli tahminlere konu olmuştur. Bazı destekçiler önümüzdeki birkaç ay içinde tüm zamanların en yüksek seviyelerini beklerken, diğerleri kripto para biriminin ölümünü öngörerek tam tersini söylemekte. Doğal olarak, tahminlerin birçoğu oldukça uzak görünüyor, ancak bazı tanınmış ve saygın analistler Bitcoin’in 2020’den önce 5.000 dolara inebileceğini düşünüyor.

Bitcoin’in Fiyatı Ayı Yörüngesinde

Yeni başlayanlar için, önde gelen bir kripto para birimi piyasa analisti olan Credible Crypto, geçtiğimiz birkaç ay içinde Bitcoin’in geleceği konusundaki görüşlerini paylaştı. Ona göre, ayılar hala sorumlu ve fiyat daha da düşmeye devam edecek.

Bitcoin 2020 Gelmeden 5000 Dolara İnecek mi?

Bitcoin 2020 Gelmeden 5000 Dolara İnecek mi?

Tahmininin gerçekleşmesi için, Bitcoin yaklaşık 8,000 $ ‘a yükselecek ve ardından 5.000 $’ a geri çekilecek. Ona göre bu, mevcut inen kanal yüzünden olabilir ve 2019’un sonundan önce bile görebilmek mümkün.

Bir başka önde gelen analist olan The Moon Carl, 7.500 $ ‘ın izlenmesi gereken önemli bir seviye olduğunu ve Bitcoin’in bu seviyenin altında işlem görmeye devam etmesi halinde, fiyatın daha da düşebileceğini söylüyor. Ayrıca, Bitcoin’in daha fazla dalgalanma şansı elde etmeden önce 5.000 dolara veya 5.500 dolara düşebileceğini düşünüyor.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Temmuz Ayından Bu Yana Düşüşte başlıklı makalemizde bitcoin hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın