Bitcoin 2017 Zirvesini Test Edecek Mi?

Bitcoin 2017 zirvesi, pek çok takipçinin aklında kalmıştır. Bu sene Bitcoin bu tarz bir duruma gelip, 2017 zirvesini test edecek mi? Bu konu çok konuşuluyor ve analistler durumu çok daha hızlı bir şekilde ön plana çıkarmak istiyor. Nisanda bir ralli başladı ve 20.000 dolar zirvesi yeniden yakalandı. Peki bu mümkün olacak mı?

 

2017 senesi, bitcoin sahibi olanlar için çok önemli bir seneydi. Kripto sektörünün büyümesi bu senelerde gerçekten hızlı bir ivme yakaladı. Madencilik artık o kadar zorlu bir döneme geldi ki, alanında yetersiz olanlar uzaklaşmaya başladı. Bitcoin konusunu hayatında pek çok yere koyanlar, bu boşluğu doldurmaya başladı ve perakendeciler için büyük bir ilerleme kat edildi. Bu durum da haliyle fiyatları yükseltiyor ve ilerleme için de bir gelişme yaşanıyor. Bu yüzden yapılacak her çalışmayı, beklentiyi ve yeniliği tek bir tıklama ile ön plana çıkarabiliyorsunuz. Pek çok kişinin merak ettiği sorulardan birisi de haliyle 2017 zirvesine yetişebilecek olup olmaması sorusudur. Peki ama uzmanlar ne diyor?

Bitcoin 2017 Zirvesini Görür Mü?

Bitcoin 2017 Zirvesini Görür Mü?

Bitcoin bu sene çok daha benimsenir bir hale geldi ve insanlar kullanımını sürekli yükseltiyor. Hal böyle olunca, daha çok değer artıyor ve pek çok kişiye ulaşmaya devam ediyor. İki yıl öncesine göre hem daha çok kişi duymuş, hem de daha çok kişi kullanmaya başlamış durumda. İki yıl öncesine göre çok daha farklı bir ilerlemeye sahip olan Bitcoin için, kesinlikle güzel ilerlemeler var. Uzmanlar da bu yıl bu tarz bir beklentiden ümitli.

İLGİLİ HABER:  Ethereum Fiyat Analizi

 

Kaynak: Zycrypto

Yorum Yok

Cevap bırakın