Bitcoin 100.000 Dolara Yükselecek !

Peter Brandt Öngörüsü: Bitcoin 100.000 Dolara Yükselecek!

Cuma günü Twitter’da paylaşım yapan kripto para analisti Peter Brandt paylaşımında; Bitcoin 100.000 dolar seviyesine kadar ilerleyecek! Açıklamasında bulundu.

Brandt’ın bu açıklaması büyük BTC yatırımlarını heyecanlandırırken, yatırımcılar bunun gerçek olup olamayacağı konusunda araştırma yapmaya başladılar. Her ne kadar Brandt tarafından böyle bir paylaşım yapılmış olsa da hemen şunu belirtelim ki, BTC tarihi boyunca 10 bin doların üzerinde, sadece 87 gün kalabilmiş ve bu sürenin sonunda 10 bin dolar bandının altına düşmüştür. Uzun süredir 10 bin doları aşamayan Bitcoin, son 24 saat içerisinde 10 bin doları da aşarak 11.127 dolara yükseldi.

Bitcoin 100.000 Dolara Yükselecek!

Bitcoin 100.000 Dolara Yükselecek!

An itibariyle inişli çıkışlı bir grafik sergileyen BTC’nin önümüzdeki günlerde ve aylarda nasıl bir seyir izleyeceği, yatırımcılar tarafından en fazla takip edilecek konular arasında yer alıyor. Daha öncede farklı analistler Bitcoin dijital para biriminin 25 bin ve sonrasında 40 bin dolara ulaşacağını iddia etmişlerdi. Hatta dünyaca ünlü yatırımcı analistler arasında yer alan Michael Juju, 2021 yılına kadar Bitcoin’in 100 bin doları aşması halinde 1 milyon seviyesini görebileceği gibi çılgın bir iddia paylaşmıştı.

İLGİLİ HABER:  Kripto Paralarınızı Nasıl Değerlendirebilirsiniz ?

Peter Brandt’a Twitter’ın Ünlü Bitcoin Yorumcusu Destek Verdi

Üstelik Peter Brandt’ın bu iddiası bir başka ünlü analist olan ve Twitter paylaşımları yaparak gerçek kimliğini gizleyen @TrueCrypto28 Twitter kullanıcısı destekleyerek, BTC’nin 93.000 Dolar bandına yükseleceği yönünde tahminde bulundu.

Ekonomi analistlerinin değerlendirmesine göreyse bu tutarlar biraz abartı bulunsa da, piyasa değerlerine bakıldığında imkânsız tutarlar olmadığı belirtildi.

Bitcoin’in 10.000 Doları Geçmesi Piyasayı Yeşil Hale Getirdi adlı haberimizi buradan okuyabilirsiniz.

Kaynak: https://u.today/peter-brandt-bitcoin-takes-aim-at-100000-target

Yorum Yok

Cevap bırakın