Bit Mining ile Bitcoin.com Madencilik Ortaklığını Açıkladı

Bit Mining ile .com Madencilik Ortaklığını Açıkladı

Bit Mining ve Bitcoin.com yetkilileri, kripto para madenciliği konusunda anlaştıklarını açıklayarak, bunun heyecan verici bir ortaklık olduğunu söylediler.

Kripto Para ve Bitcoin Madenciliği Yeni Bir Başlangıç

Yapılan anlaşmanın blockchain sistemi üreticisi Bit Mining ile gelişmiş kripto para birimi Bitcoin.com arasında olduğunu belirten yetkililer, anlaşmanın kripto para dünyası için yeni bir başlangıç olduğunu ifade ettiler. Anlaşma kapsamında Bit Mining var olan gücünün bir kısmını, Bitcoin.com maden havuzuna yönlendirmesi öngörülüyor.

Madencilik yapabilmek için bunun için özel teknoloji donanımlarına gereksinim duyulması nedeniyle güç birliği yapan iki şirket, madenciliğin daha kapsamlı bir şekilde yapılması için çaba sarf edecekler.

Bit Mining Group kuruluşu olan Bit Mining şirketi, Japonya kökenli bir firma olup maden ocaklarının kiralanması konusunda hizmet verme amacıyla kurulmuştur.

Bitcoin.com ise dünyanın en değerli kripto para birimi olan Bitcoinle alakalı tüm detayların sunulduğu rehber niteliğinde hizmetler sunan bir web sitesi olsa da, resmi kayıtlarda aynı zamanda bir şirket olarak hizmet vermektedir. Bitcoin haberleri konusunda çok daha aktif olan site, aynı zamanda BTC forum topluluğunun önemli bir kısmında pay sahibidir. Ayrıca oyun portalı ve maden havuzu gibi farklı sistemler üzerinden de hizmet veren sitenin, BTC yatırımları için sıkı sıkıya takip edildiği bilinmektedir.

İki şirketin bu ortaklığının bitcoin madenciliği konusunda büyük bir başarı yakalayacağı düşünülürken, anlaşmanın kapsamlı detayları ise henüz tam paylaşılmadı.

Kaynak: newsbitcoin

Bir önceki yazımız olan Blockchain Kendisini Moda Dünyasında da Göstermeye Başladı başlıklı makalemizde Blockchain modada kullanılıyor, Moda ve blockchain ve Moda'da blockchain kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın