Binance’dan Ponzi İddialarına Yanıt!

Binance’dan Ponzi iddialarına online yanıtlar sürekli geliyor. Kripto parası sürekli büyüyor ve haliyle bu durumu fırsata çevirmek için kötü niyetli kişiler de devreye giriyor. Peki ama nedir son durum? Kripto para sektörü dışında yer alan yatırımcılara durumu negatif olarak yayan negatif yatırımcılar, sizin için online bir seçenek oluşturuyor. 2018 senesinde kurbanlar bu tip yapılar ile kendini ön plana çıkarıyor. Kısa sürede kazanç elde edecekleri bir yalana insanları dahil eden kötü niyetli kişiler, ortalama 1.7 milyar dolar kaybettirmişti geçenlerde.

Kötü niyetli kişilerin uyguladıkları bu taktiklerden sonra, güvenilir kurumlar ve bankalar aracılığı ile kayıp paraların geri alınması isteniyor. Ponzi yapısı ile binance iş birliği de burada devreye girdi ve ponzi yapısının hedefi binance oldu haliyle.

İLGİLİ:  Ethereum Teknik ve Fiyat Analizi (07.09.2018)

Singapur merkezli bir piramit yapıya sahip olan bu sistem, pek çok kişi tarafından sorgulandı. Sonra binance ortağı olan Changpeng Zhao ise anında bu iddialara yanıt verdi. Binance ile çalıştığını söyleyenlerin yüzde 99 oranı kendileri ile çalışmadığını söyleyen CEO, lending hizmetini de kullanıma sokacaklarının müjdesini vererek, insanlara bu konuda çok daha güvenli limanlara yönelmelerini ve kendileri ile doğrudan iletişimde olmalarını söyledi.

 

Konuya dair güncel olarak ön plana çıkarılan bu duyurular, Binance sistemiyle ilgili eleştirileri de beraberinde getiriyor. Online olarak yapılacak olan her bir aşamayı ve çalışmayı güncel olarak inceleyebilir, site üzerinden rahatlıkla görebilirsiniz.

İLGİLİ:  Mum Grafiği Nasıl Okunur Ve Ne İşe Yarar ?

 

Kaynak: cryptopanic

Yorum Yok

Cevap bırakın