Binance’de kripto para alımı 23 ülkeye ulaştı

Dünyanın en iyi Kripto para borsalarından biri olan Binance, ulusal paralarla kripto para alım satım seçeneklerini arttırmaya devam ediyor.

Binance yapmış olduğu a açıklamada direk olarak Visa ve debit kartları kullanarak bugünden itibaren  Çek Korunası (CZK), Bulgaristan Levası (BGN) son olarak  Rumen Leyi (RON) ulusal para birimleriyle  BTC, ETH, BNB ve XRP kripto paraları alımı yapılabilecektir.

Son eklenen üç para birimiyle beraber Binance’te alım yapılan toplam ulusal para sayısı 23’e ulaşmış oldu. Bu 23 ulusal para birimi içinde ülkemizin para birimi olan Türk Lirası’da yer almaktadır.

Geçen aylarda  Avrupa birliği  ülkelerinde geçerli olmak kaydıyla Visa kredi  kartlarıyla kripto para alımı aktif eden Binance, Önümüzdeki aylarda Mastercard’ı da platformuna ekleyecektir.

Kripto para borsası, önümüzdeki dönemde hem de  desteklediği ulusal paraların  sayısını daha çok artırarak ek olarak ta Visa ile Mastercard kredi kartlarını kullanarak kripto para alımını  Avrupa ülkelerinin dışına çıkartacaktır.

üzerinden bizi takip edin.

Yorum Yok

Cevap bırakın