Binance Üzerinde %15 Faiz Talebi

Kripto para borsası ile ilgili bazı gelişmeler var. Binance üzerinde yapılan faiz getirisi bildirisine pek çok kişi talip oldu ve abonelik başvuruları 16 saniye içerisinde tamamlandı.

 

Pek çok kişinin merak ettiği ve özellikle lending konusunda hizmet vereceğini duyuran Binance için, kripto paraları ile ilgili borç sistemi aktif edilmişti. Bu konuda kullanıcılara sunulan hizmet için başvurular bu sabah alındı ve oldukça yoğun bir talep olduğunu söyleyebiliriz.

Binance'dan Ponzi İddialarına Yanıt!

Binance’dan Ponzi İddialarına Yanıt!

Etap etap ilerleyen başvurular, öncelikle Binance Coin, USDT, Ethereum Classic ile ön plana çıktı. Bu konuda büyük limitler ve üst limit seçimleri kullanılmaya başlandığı için kazançlarla ilgili de yeni yükselişler yaşandı diyebiliriz.

 

Binance tarafından yapılan duyurularda, çok yakında daha farklı ürünlerin sistemde aktif olacağını söyleyebiliyoruz. Bu konuda hem daha hızlı duyurular hem de daha çok gelişmeyi ön plana çıkaran Binance, şu sıralar coinlerle ilgili piyasada biraz aktif halde olacak gibi görünüyor. Sizin için değişimin ilacını oldukça büyük bir yapıda organize eden Binance, genel duyurularını da hızlı bir şekilde yapıyor. Bunu da CEO aracılığıyla Twitter üzerinden yapıyor. Bu yüzden lending ile ilgili son dönemlerde büyük tartışmalar yaşanıyordu ve insanlar bu tartışmalar için daha farklı, daha yoğun bir sürece dahil olmak istedi. Bu yüzden yeni para birimleri, yeni koinler ve altcoinler için yapılacak bütün duyuruları sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Kaynak: cryptopanic

 

Yorum Yok

Cevap bırakın