Binance.us Önümüzdeki Günlerde Hizmete Girecek

En büyük kripto para birimi borsalarından bir tanesi olan Binance’ın ABD merkezli yeni şubesi Binance.us önümüzdeki birkaç gün içinde başlayacak ve “Müşterinizi Tanıyın” (Know Your Customer) tescilli olacak.

Binance.us tarafından 6 Eylül’de yayınlanan bir bildiriye göre, önümüzdeki haftalarda ticaret platformunun lansmanının beklendiği gibi bundan birkaç gün önce KYC’ye başlayacak. Bunun amacı, kullanıcıların hesaplarını doğrulamak ve fonlarını yatırmak için zamanlarının olmasını sağlamak.

KYC Gereksinimleri

Üyelik sürecini tamamlamak için kullanıcıların geçerli bir devlet kimliği – ehliyet veya pasaport – ve sosyal güvenlik numarası vermeleri istenecektir. Gönderiye göre, Binance.us ‘ın kullanılabilir olacağı ülkelerin listesi henüz kesinleşmedi ancak hizmete girme sürecinin başlamasından önce bu konu ile ilgili olarak da bir duyuru yapılacak.

Binance, “Venus” adlı Blockchain Projesini Başlattı

Binance.us Önümüzdeki Günlerde Hizmete Girecek

Daha önce bilindiği gibi, Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan kripto para birimi meraklıları, Binance’ı Eylül ayından itibaren kullanamayacakları için borsa, birçok kripto varlığı çeşitli başka borsalara kaptırdı. Binance insanlar tarafından sadece uzun vadede yatırım yapmalarının yanında kaldıraçlı işlemlerin de yapılmasına olanak sağlayan bir borsa. Ancak bu konuda rakiplerine göre henüz acemi sayılabilir. Zira bu işlemler sırasında kullanılan arayüz ve mobil cihazlardan işlem yapılırken yaşanan gecikmeler, insanların kısa sürede sonuca ulaşmak istedikleri kaldıraçlı işlemlerin yapılabilmesi için yeterli imkanı sağlayamıyor.

Önümüzdeki günlerde kullanıma açılacak olan Binance.us ile ilgili çok derinlemesine bir bilgi bulunmuyor. İnsanların en çok merak ettikleri konuların başında ise kısa sürede çok kazandıran kaldıraçlı işlemlerin yapılıp yapılamayacağı. Çok fazla analize gerek duyulmaması ve kısa zamanda çok kazandırması yüzünden insanlar kaldıraçlı işlemlere büyük önem veriyorlar. Binance üzerinde bu işlemi yapanların büyük bir çoğunluğu şu anda BitMex ve Bitseven gibi borsalar üzerinden işlem yapmaya devam ediyorlar.

Kaynak: Cointelegraph

İLGİLİ:  Binance Coin Yükselişe Devam Ediyor

Yorum Yok

Cevap bırakın