Binance Kendi Cüzdanlarında Ethereum’dan 4 Kat Fazla ETH Tutuyor

, soğuk cüzdanlarında yaklaşık 2 milyar dolar değerinde tabanlı token ve sadece yaklaşık yarım milyar değerinde tutuyor. Borsa son zamanlarda 8 milyon dolarlık bir ücret karşılığında yaklaşık 2 milyon ’yi bir soğuk depo adresinden diğerine gönderdi. Bu süreçte ERC20 ve diğer Ethereum esaslı token varlığın Tether’de bulunduğunu ve elbette en büyüğü olduğunu ortaya koydular.

TrueUSD ve USDCoin gibi diğer stabilcoinler de yaklaşık 170 milyon dolar değerinde kombinasyona sahipler. Bu, Binance’in sahip olduğu Chainlink tokenlerini bir adreste 177 milyon dolara, diğerinde ise 80 milyon dolara çıkardığını gösteriyor.

Binance Kendi Cüzdanlarında Ethereum'dan 4 Kat Fazla ETH Tutuyor

Binance Kendi Cüzdanlarında Ethereum’dan 4 Kat Fazla ETH Tutuyor

Bilinmeyen Tokenler

Holo 50 milyon dolara, PAX ise 70 milyon dolara sahip. O zaman sayısız başka token var, Binance hemen hemen her şeyi listeliyor. Bu tokenlerin tümü Ethereum adresindedir ve bu nedenle özel anahtarı tarafından kontrol edilir. Yani, 2 milyar dolar 8 sente taşındı. Binance, bu tür hareketleri bir güvenlik önlemi olarak bir ölçüde sık sık üstlenmekte, belirsiz nedenlerden dolayı hangi süreci kullandıklarını açıkça söylemiyorlar. Güvenliği artırıyorlar çünkü gaz ücreti ödüyorlar, ancak basit bir Ethereum işleminden daha fazla kapasite talep ediyorlar. Bu ücretlerin etik olarak ödenmesi gerekir, bu nedenle token kullanımındaki bir artış, Ethereum talebini tartışmalı olarak arttırmalıdır.

Ethereum şu anda, diğer tüm seçeneklere kıyasla değer önerisinin ne olduğunu tam olarak çözme aşamasında. Pek çok insan, küresel düzeyde izinsiz ölçeklenebilirlik için oldukça iddialı planlara sahip olduklarını düşünüyor. Ancak bunu başarabilecekler mi bilinmiyor. Eth bu alanda biraz benzersiz bir kripto çünkü hedeflerine ulaşmayı başarırlarsa, birçok alanda kullanılma fırsatını da elde edecekler gibi görünüyor. Bu da rakipleri ile arasının açılması demek.

Litecoin’in %2.75 oranında değer kaybetmektmesi hakkında hazırladığımız habere buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Trustnodes

Bir önceki yazımız olan Litecoin Gün Boyunca %2.75 Oranında Değer Kaybetti başlıklı makalemizde Litecoin hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok