Binance ile Altcoin nasıl satın alınır?

’den Almak

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance sitesinden paralarınızı dövizleri kullanmak yerine sanal para birimlerinin Dolar’a endekslenmiş halde alım ve satım yapabilirsiniz. Binance aracılığı ile 100’lerce altcoine saniyeler için ulaşabilirsiniz. Bu altcoinler sizin madenlerden kazmış olduğunuz veya farklı bir borsa sitesinden satın aldığınız altcoinler olabilir. Binance ile altcoin alımı nasıl yapılır? ,Binance nasıl kullanılır? Binance ile para kazanmak bunlara benzer sorular kripto para kullanıcıları tarafından çok fazla sorulur ve cevabı aranır. Sizlere bu yazımızda sorularınızı yanıtlıyoruz.

Binance nasıl üye olabiliriz

Binance sitesine üye olmak çok basittir. Sizden üye olurken 2 adımlı doğrulama isteyecektir. Bu doğrulama Google’ın kullandığı 2 adımlı doğrulamanın aynısıdır. Doğrulamayı yapabilir veya atlayabilirsiniz. Siteye üye olduktan sonra kripto paralar üzerinde alım satım yapmanız mümkün olmaktadır. Binance sadece Türkiye için değil tüm dünya için kullanılan bir borsa sistemidir. Alım satım yaptığınızda hiçbir fatura veya belgeye ihtiyaç duymazsınız.

Binance ile Altcoin nasıl satın alınır?

Binance ile Altcoin nasıl satın alınır?

Binance ile altcoin nasıl satın alınır?

Binance aracılığıyla altcoin almak istiyorsanız direkt olarak banka havalesi veya EFT yaparak, elinizde bulunan kripto para birimlerini yönetmeniz gerekmektedir. Örneğin sahip olduğunuz varsa ve bunları altcoinlere dönüştürmek istiyorsanız, Binance hesabınıza yatırabilirsiniz.
Yatırdığınız paraya göre yapacağınız yatırımın sonrasında, sol üst kısmında bulunan Exchange, Basic butonlarına basmanız gerekmektedir. Detaylı bilgilerin ve grafiklerin bulunduğu sayfaya eriştikten sonra, paranızın hangi altcoine dönüştürmek istediğinizi bilmeniz gerekiyor. Bu yöntem ile Bitcoin’de dâhil diğer sanal paraları çevirimini, kur değerlerini inceleyerek alım satım yapabilirsiniz.

Binance aracılığıyla altcoin aktarma

Binance aracılığıyla altcoin alım satım işlemleri için ana sayfanın sağ üst kısmında bulunan Funds, daha sonrasında Deposit Withdrawals menüsüne giriş yapın. Binance sizler için Bitcoin ve altcoin alımını saniyeler içerisinde gerçekleştirebileceğiniz bir panel sunmuştur. Sizlere anlık değişimleri Dolar değerinden grafikler yardımıyla sizlere yansıtmıştır.
Para yükleme işlemlerinde kullanıldığı gibi, paranızı çekmek için kullanacağınız panel aynıdır. Paranızı çekmek istediğinizde Withdrawals butonuna tıklayarak, ne kadar çekim yapacağınızı giriş yapmanız gerekmektedir. Hesabınızda yaptığınız alım, satım, çekim ve aktarma işlemlerini bu bölümden yönetebilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Altcoin Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde Altcoin Nasıl Alınır?, bitcoin ve kriptopara hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın