] }
Binance Coin (BNB) Haberleri

Sıcak Gelişme: Binance bankadan(Akbank) Türk Lirası yatırma işlemlerini durdurdu!

Kripto para borsası binance geçtiğimiz hafta Türk yatırımcıları için bankadan havale ve eft yolu ile borsaya yatırım imkanı tanımıştı.Lakin çok geçmeden bu faaliyeti durdurma kararı aldığını açıkladı. Yapılan açıklama şu şekildedir.

binance
Banka Kanalı ile İlgili Güncelleme

Sevgili Binance kullanıcıları,

Binance.com üzerinden doğrudan banka transferi aracılığıyla Türk Lirası (TRY) yatırma işlemlerini durdurduğumuzu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Banka transferi ile para çekme işlemleri, doğrudan banka kanalıyla para yatıran kullanıcılar için 13.03.2020 tarihine kadar devam edecektir. Süreç banka çalışma saatleri içerisinde ve manuel olarak ilerleyeceğinden, olası gecikmeler için şimdiden özür dileriz. Kullanıcılarımız Kripto Al Sat sayfamızdan PAPARA kanalıyla para çekme ve yatırma işlemlerine devam edebilir.

Binance olarak Türkiye’deki kullanıcılarımıza en iyi alım-satım deneyimini sunmaya ve en güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Hesaplarınızla ilgili tüm sorularınız için Müşteri Hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Not: Lütfen kimlik avı ve oltalama sitelerinin farkında olun ve hassas verilerinizi girerken her zaman resmi web sitemizi ziyaret ettiğinizden emin olun: https://www.binance.com.

Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz.

Binance Ekibi

06/03/2020

Binance yatırımcılarını üzen bir haber olduğu aşikardır.Borsanın başka bir banka ile yeni anlaşma yapıp yapmayacağı merak konusudur. Akbankasının neden böyle bir karar aldığı ise diğer bir merak konusudur.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu