Binance Hangi Altcoinleri Siliyor ?

Dünyanın en çok hacmine sahip borsalarından biri olan borsası portföyünü temizleye başladı.İşlem hacimleri düşü olan altcoinleri temizlemeye başlayan BİNANCE borsadan 4 farklı kripto para birimini kaldırıyor.Son zamanlarda binance kripto para borsasının sahte hacim yapmakla suçlanmasının ardından bu girişimleri yatırımcılar şüphe uyandırdı.

Dünyanın en çok takip edilen kripto para borsalarından birisi olan Binance firması yaptığı açıklama ile 4 farklı kripto para birimini borsadan kaldıracağını duyurdu. Firma tarafından yapılan resmi bir duyuru ile aşağıda yer alan kripto para birimleri artık borsada yer almayacak.

Binance Çıkardığı Altcoinler Nelerdir ?

Binance Hangi Altcoinleri Delist Ediyor ?

Binance Hangi Altcoinleri Delist Ediyor ?

Bytecoin (BCN

ChatCoin (CHAT)
Iconomi (ICN)
Triggers (TRIG)

Firmadan yapılan resmi açıklamada ise şu ifadelere yer verildi; “Binance ekibi, kullanıcılarımızı korumak amacıyla projelerin yüksek bir kalite standardı sağladığından emin olmak için platformumuzda listelenen her dijital varlığı kapsamlı ve periyodik bir şekilde gözden geçirir.

Bir coin ya da token’ın bu kalite standardının altına düşmesi durumunda da daha fazla incelemeye tabi olacak ve potansiyel olarak liste dışı edilecektir.” Şeklinde ifade kullanıldı. Yapılan bu uygulamanın tamamen kullanıcıları korumak ve belli bir standardı sağlamak, bu standartları korumak için yapıldığı açık bir dil ile ifade edilmiş durumda. Artık kullanıcılar bu kripto para birimleri üzerinden işlem yapamıyor.

Bir Kripto Para Borsası Daha Soyuldu haberini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde , bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın