Binance En Son Ortaklığı İle Japonya’ya Göz Kırpıyor

Malta merkezli kripto para borsası Binance, yakın zamanda Z Holdings Corporation’ın bir yan kuruluşu olan Z Corporation ve Japon lisanslı bir kripto para borsası olan TaoTao Inc. ile “stratejik ortaklığa” girdi.

Resmi basın açıklaması,

Yahoo Japonya’nın bir yan kuruluşu olan Z Corp ve TaoTao, Binance ile görüşmelere ve müzakerelere devam edecek. Japonya’daki kullanıcılar için ticaret hizmetleri başlatmak için hazırlık yapmaya başlayacak. Binance’in en son teknolojilerini lisanslayarak Z Corp ve TaoTao, Japon pazarında yasal düzenlemelere tam uyum sağlayacak. Bunun için Finansal Hizmet Ajansı ile işbirliği yapacak. ”

Yakın zamanda yapılan bir radyo röportajında ​​Binance CEO’su Changpeng Zhao, Japon kurumları ile ortaklığını genişlettiğini söyledi. Önümüzdeki birkaç gün ve ay boyunca Binace’nin ticaret modeli üzerindeki etkilerini de ele aldı. Binance’ın neden Z Corporation ve TaoTao’yla ortaklık kurmayı seçtiği sorusuna yanıt veren CZ, Japon pazarına resmen girmek için ortak olacak en iyi firmalar arasında olduklarını iddia etti.

Japonya’da gezinmemize ve Japonya’da sağlam bir kuruluş kurmamıza yardımcı olan en iyi insanlar.”

Yorum Yok

Cevap bırakın