Binance Coin Yükselişe Devam Ediyor

Kurulduğundan bu yana istikrarlı bir şekilde yükselişine devam eden Binance Coin son 3 ay içerisinde yaptığı atakla Tether’i de geride bıraktı. Bu son atakla birlikte kripto para sıralamasında da ilk 7 içerisine girmiş oldu.

Birçok insanın çok yakından takip ettiği BNB, son 3 ay içinde istikrarıyla da insanların güvenini bir kez daha sağlamlaştırdı. Son 3 aydaki durdurulamaz yükselişi ile bir anda 14,3 dolar seviyelerine kadar yükseliş gösterdi. Bu yükselişle birlikte piyasa kapitalizasyonu da 2 milyar 18 milyon dolara ulaşan BNC kendisini bir anda dünyanın en büyük 7. kripto parasından bir tanesi konumunda buldu.

Binance Coin Yükselişe Devam Ediyor

Binance Coin Yükselişe Devam Ediyor

3 Ay Önce 4.5 Dolardı

Sadece 3 ay önce 4.5 dolarken el değiştiren BNB, o tarihten bu yana inanılmaz bir şekilde %320 oranında değer kazandı. Bu yükseliş sırasında Binance Coin, CoinMarketCap üzerinde sırasıyla önce TRON’u hemen sonrasında ise Stellar’ı geride bırakmıştı. BNB’nin rekoru sadece bununla sınırlı değil. BNB, BTC bazında da yeni bir rekora imza attı. BNB, 0.003645 BTC ile tarihinin peak seviyesine de ulaşmış oldu. Bu seviyeye ulaşması aynı zamanda kayda değer bir dayanıklılık seviyesini de geride bırakması anlamına gelmekte.

Binance Coin Yükselişe Devam Ediyor

Binance Coin Yükselişe Devam Ediyor

Sırada Bitcoin Cash

Binance Coin daha ne kadar bu şekilde istikrarlı bir şekilde yükselecek bu herkesin aklındaki en büyük soru işareti. Ancak geçmişe bakıldığında azımsanmayacak bir süre daha bu yükselişin devam edeceğini öngörmek hiç de zor değil. BNB şimdi ise gözünü Bitcoin Cash’e dikmiş durumda. Bu iki paranın arasındaki fark şu anda 300 milyon dolar düzeyinde. Bu farkın ne kadarlık bir süre içerisinde eriyebileceği şu anda bilinmemesine rağmen önemli bir kesim tarafında bunun çok da uzun bir vakit almayacağı konuşulmakta. Eğer BNB, Bitcoin cash ile arasındaki 300 milyon dolarlık farkı eritip onu geçebilirse dünyanın en büyük 6. büyük kripto parası olacak. Kripto para tarihi bu kadar kısa sürede bu kadar hızlı büyüme gösteren ve rakiplerini birer birer altına almayı başaran başka bir kripto paraya şahit olmadı.

Starbucks mağazalarında Bitcoin kullanılmasıyla ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz

üzerinden bizi takip edin.

Yorum Yok

Cevap bırakın