Binance Coin Nedir ve Ne İşe Yarar ?

Coin (BNB) Bir Yardımcı Program Simgesi Veya Bir Güvenlik mi?

eToro, Binance Coin (BNB) ile ilgili ayrıntılı bir rapor ve bunun bir güvenlik veya bir yardımcı simge olarak değerlendirilip değerlendirilmeyeceğini açıkladı. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), sanal para birimlerinin daha iyi nasıl ele alınacağını anlamak için çalışıyor. Göre raporda BNB bir yardımcı belirteci olarak veya bir güvenlik olarak sınıflandırılabilir için, bu kolay değildir.

Binance Coin, Güvenlik veya Yardımcı Bir Jeton mu ?

Binance piyasadaki en büyük 16. kriptodur. Piyasa değeri 708 milyon dolar olan bu sanal para, birçok yatırımcının ilgisini çekiyor. Bununla birlikte, bu sanal para bir güvenlik veya bir yardımcı programı düşünmek kolay olmayabilir.

EToro tarafından yayımlanan son rapora göre, BNB jetonu, yaratılış anında tasarlanan ana kullanım olmasa bile, orta derecede bir değişim olarak kullanılabilir. Para birimi Binance platformuna özel bir erişim sağlamadığı halde, yatırımcılar için çeşitli faydalar sağlar.

Bununla birlikte, BNB madalyonun değeri açıkça birimi değişiminin nasıl davranacağına bağlıdır.

Rapor aşağıdaki gibi okur:

“Bir bozuk parayı yukarıdaki kategorilerin bir veya birkaçına ayırmak her zaman kolay değildir. BNB durumunda, gerçekten de bir değişim aracı olarak kullanılabilir, ancak bu, yaratılış üzerine para birimi için öngörülen ana kullanım değildir. ”

Sadece birkaç gün önce Binance Coin’in bir ödeme aracı olarak BitTorrent tarafından kabul edildiğini belirtmek önemlidir. Bu, BNB tarafından bir ödeme aracı olarak gerçek bir kullanım durumu olduğunu gösterir, ancak aynı zamanda bir güvenlik olarak da sınıflandırılabilir. Bu, BitTorrent’in BNB’nin pazardaki varlığını artıran çok önemli bir karar olmasına rağmen, hala Binance’e ve nasıl gelişeceğine bağlı.

Binance, piyasadaki en büyük ve en önemli cryptocurrency alışverişlerinden biridir. Son 24 saat içinde, platform ticaret hacminde 1,25 milyar dolarlık bir iş yaptı. Gelecekte, platform, kullanıcı dostu olma üzerine odaklanan merkezi olmayan bir değişim (DEX) yaratmayı amaçlamaktadır. Bu değişim için Binance Coin’in temel para olması bekleniyor.

Ayrıca, Changming Zhao, Binance kurucusu, ticaret platformu ve sanal para biriminin büyümesi için mümkün olan her şeyi yapıyor.

Bir önceki yazımız olan Aigang Coin Nedir Ve Ne İşe Yarar ? başlıklı makalemizde Aigang Coin Nedir Ve Ne İşe Yarar ? hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın