] }
Coin Haberleri

Binance CEO’su Changpeng Zhao,IstanBlock 2020 Etkinliğine Katılacak.

6-10 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da  gerçekleşecek olan IstanBlock 2020 etkinliğine konuşma yapmak için   katılacak olan Binance CEO’su Changpeng Zhao yine  Türkiye’ye gelecektir.Geçmiş dönemde en son 2019’un Kasım ayında Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi’ne katılmış olan Zhao’nun söz konusu ziyaretinin sonrasında Binance Papara ile ortaklığa varmış ve Türk lirası ile yatırım yapılması kararı alınmıştır.

blank

İlgili Makaleler
Istanbul Blockchain Week@IstanbulBlockWk

We are delighted to welcome @cz_binance as keynote speaker at IstanBlock 2020.

Resmi Twitter'da görüntüle

Zhao dışında etkinliğe çok önemli isimlerinde   katılması bekleniyor. Sözü geçen  isimler arasında Bybit CEO’su Ben Zhao,NEO kurucusu Da Hongfei ve Bitcoin.com kurucusu Roger Ver de bulunmaktadır.

Kripto para Sektörünün birçok dev isminin de geleceği etkinlikte Blockchain ve kripto paralarla alakalı önemli pozitif gelişmelerin yaşanması beklenmektedir.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatınız.