Binance Artık Ücretsiz Anında Dahili Transfer Hizmeti Sunuyor

Binance, borsadaki hesaplar arasında kolayca para taşımanın bir yolunu açıkladı. Duyuruya göre transferler artık ücretsiz ve anında yapılabilecek.

Kullanıcılar herhangi bir blok onayına gerek duymadan varlıkları bir Binance hesabından diğerine çekebilirler. Sıfır transfer ücreti ile hesaplar arasında para taşımak anında gerçekleşecek. Başka bir hesaba para çekme, borsadaki diğer kripto para birimleri ile dönüşüm gibi hizmetler herhangi bir komisyon kesintisi uygulanmadan yapılacak. Yeni özellik API üzerinden etkinleştirilebilir ve devre dışı bırakılabilir.

Yeni özellik, birçok bankanın sunduğu hizmetlerle benzerlik gösteriyor. Aynı bankanın hesapları arasında havale yapmak genellikle ücretsizdir. Binance, aynı kolaylık seviyesini sağlamayı umuyor.

Binance Artık Ücretsiz Anında Dahili Transfer Hizmeti Sunuyor

Ücretsiz Anında Dahili Transfer

Bununla birlikte, transferlerin sadece aynı Binance branşında çalıştığı belirtilmelidir. Dolayısıyla, parayı Binance Jersey’den Binance US’ye, örneğin dahili bir transfer yoluyla taşıyamazsınız. Bu ücrete tabi düzenli bir para çekme işlemi gerektirir.

Yeni özellik, çoğu insan paralarını çekmeden önce BTC / ETH arasında değişim yapmayı sevdiği için, satış baskısını azaltmanın da istenmeyen bir etkisine sahip olabilir. Dahili transferlerde, bu paraları pazarda satmaya gerek yoktur.

Bununla birlikte, bazıları bu dahili transfer özelliğinin bilgisayar korsanları tarafından kullanılabileceğini belirtti. Paralarını çekmek isteyen kullanıcılar artık sadece Twitter hesabının sahibi @inversebrah tarafından işaret edildiği gibi kandırılaran paralarını kolayca başka hesaplara transfer edebilirler.

Binance Artık Ücretsiz Anında Dahili Transfer Hizmeti Sunuyor

Ücretsiz Anında Dahili Transfer

Bununla birlikte, Binance zaten para çekme konusunda sıkı denetimlere sahip ve daha önce kötü amaçlı adreslere bağlı dondurulmuş fonları var. Borsa, saldırıya uğrayan borsalar ile işbirliği yapmakla bilinir. Yakın zamanda bildirildiği gibi, borsa, Upbit’in hacklenmesinden sonra Binance’a yatırılan tüm fonları donduracağını söyledi. Bu yüzden, bilgisayar korsanlarının çalınan fonların Binance’ta kırmızı bayraklar koymadan iç transferini gerçekleştirmeleri pek mümkün görünmüyor.

üzerinden bizi takip edin.

Yorum Yok

Cevap bırakın