Binance Android Uygulamasına Yeni Özellik

Her alanda olduğu gibi kripto para alanında da insanlar mümkün olduğunca pratik bir şekilde işlemlerini yapmak ve bu işlemler sırasında zaman kaybetmemek istiyorlar. Şartlar doğrultusunda şirketler bunun için yenilikler yapmaya devam ediyorlar. Bu yeniliklerden bir tanesini de Binance yaptı. Bugünden itibaren Binance Android uygulamasına yeni bir özellik ekledi.

Binance Android uygulamasına eklenen bu özellik artık insanların bilgisayar başında olmadan da Visa ve Mastercard ile Binance.com üzerinde listelenen popüler kripto paraları alabilmelerini sağlıyor. Bu işlemi yapabilmek için gerekli olan tek şey Android tabanlı cep telefonlarına Binance uygulamasını yüklemek. Binance tarafından Ocak ayı içinde yapılan açıklamada şirketin fintech start-up’ı Simplex ile bir anlaşma imzaladığı belirtilmişti. Bu anlaşma ile beraber şirketin borsanın mobil uygulamasının yapımına da start verilmişti. Aynı zamanda uygulama üzerinden Visa ve Mastercard işlemleri de yapılabilecekti. Bugün itibariyle telefonlarında uygulamanın 1.5.8.0 sürümü bulunanlar kredi kartı ile işlem yapabilecekler.

Binance Android Uygulamasına Yeni Özellik

Binance Android Uygulamasına Yeni Özellik

Binance Atılımı

Son dört ay içerisinde Binance’ın ciddi bir atılım içerisinde olduğunu söylemek mümkün. 31 Ocak tarihinden itibaren Binance.com üzerinden yapılan işlemlerde Mastercard ve Visa kullanılabiliyor. Bununla birlikte 12 Mart tarihinden itibaren Trust Wallet üzerinden de kredi kartı kullanılmasının önü açıldı. Son olarak Visa ve Mastercard kullanımı Binance Android uygulaması üzerinden de kullanıma açıldı.

Uygulama kolay bir kullanım için yapılandırılmış durumda. Kredi kartı seçeneğini ilk başta seçerek kripto para satın almak için gerekli olan diğer adımları da sonrasında uyguluyorsunuz. Bir başka deyişle ilk önce ödeme şeklini seçtikten sonra işlemin diğer adımlarını uygulamaya başlıyorsunuz. Bu da insanların işlem yaparken kafalarının karışmasının önüne geçilmesini sağlıyor. İşleminizi yaptıktan sonra en son ekranda ise kredi kartı bilgilerinizi yazıp alımınızı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Tron ve Liverpool arasındak ortaklık söylentileri hakkında yazdığımız yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Cevap bırakın