Binance Amerika Kasım Ayında Başlıyor

Cheddar’ın 15 Ağustos 2019’da belirttiğine göre, ABD’deki müşterilere özel olarak düzenlenmiş bir Bitcoin ve Altcoin ticaret borsası olan Binance Amerika ‘nın (Binance US), Kasım ayı sona ermeden hizmete giriyor.

Changpeng Zhao Binance Amerika’nın Lansman Tarihini Açıkladı

Konuya yakın kaynaklara göre, Changpeng Zhao (CZ), Binance ekibinin Binance Amerika ‘daki tüm pürüzleri gidermek için çok çalıştığını ve her şey planlandığı gibi giderse, platformun ABD müşterileri için bir veya iki ay içinde kullanılabilecek. Haziran 2019’da, Binance, Amerika Birleşik Devletleri’nde bir kripto para birimi borsası başlatmak için çalıştıklarını söylemişti. Bu ileri görüşlü manevra sayesinde, Binance şimdi yerel ortağı BAM Trading Services’in bölgedeki mali düzenleyici kurallarına uygun çalışmasını sağlamak için gecelerce çalıştığını belirtti.

Binance Amerika'daki Hizmetlerini Durdurdu

Binance US Kasım Ayında Başlıyor

CZ, Binance’in ABD bölümünün başlangıçta New York’ta bulunmayacağını da açıkça belirtti; BAM Trading Services, New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanından (NYDFS) bir BitLicense temin etmedi. Haziran 2019’da, Binance’in bir blog yazısı aracılığıyla, küresel uyumluluk gerekliliklerine uyma ve platformun güvenliğini artırma planlarının bir parçası olarak, ABD’li müşterilere Binance.com’da hizmet vermeyi durduracağını açıklamıştı.

İLGİLİ:  Tencent, Güvenlik Risklerine Karşı Mücadele'de Blockchaini Kullanacak

Kaynak: BTCManager

Yorum Yok

Cevap bırakın