Beklenen Güçlü Kripto Para Rallisi Gecikti

Kripto para tüccarı Cantering Clark’a göre, 8.600 doların altında güçlü destek seviyeleri var. Tipik olarak, bitcoin yukarı veya aşağı yönde büyük bir hareket gördüğünde, alıcıların veya satıcıların yüksek likidite seviyelerine reaksiyonu ile tetiklenir. Bu güçlü bir kripto para rallisi habercisi olabilir.

Bitcoin İçin Destek Rallisi Bekleniyor

20 Şubat’tan bu yana, bitcoin fiyatı 10.300 $ ‘dan 8.438 $’ a düştü ve yaklaşık yüzde 18 oranında değer kaybetti. Son iki yılda ağır bir direnç seviyesi olarak hareket eden 10.500 $ ‘dan yeni bir yıllık en yüksek seviyeye ulaştıktan sonra, pazarda dik bir düşüş yaşandı. Tüccarlar genellikle bitcoin fiyatının kısa vadede aşağı yönlü bir piyasa yapısına devam etmesini bekliyor. Ancak, aşağı yönlü hareket devam etmeden önce, bazı tüccarlar güçlü bir kripto para rallisi gerçekleşeceğini düşünüyorlar.

Clark “Görünüşe göre 8600’ün üzerinde ticaret yapabilirsek biraz rahatlamalıyız. Düşüş ile alakalı bir çok belirti var ancak fiyat hala aynı seviyelerde. Olasılıklar açısından düşüş oynamayı tercih etmeyi düşünüyor musunuz? ”dedi.

Beklenen Güçlü Kripto Para Rallisi Gecikti

Beklenen Güçlü Kripto Para Rallisi Gecikti

Cantering Clark’ın Attığı Tweet

İLGİLİ HABER:  Justin Sun : Tron Vakfı 33 Milyar TRX'i Satmayacak

Bitcoin şu anda 8.300 $ ve 9.200 $ arasında geniş bir aralıkta kalmıştır ve arada sağlam destek seviyeleri yok. Ancak 8.300 $ ve 9.200 $ arasında ağır destek ve direnç seviyeleri mevcut.

Bu Noktada Daha Fazla Düşüş Kaçınılmaz mı?

Bakkt gibi katı bir şekilde düzenlenmiş kripto para birimi alım satım platformlarından elde edilen çeşitli veriler, BTC’nin fiyatı 10.000 $ ‘dan 8.000 $ orta bölgeye düştükçe bitcoin pazarındaki hacmin sürekli arttığını gösteriyor.

Beklenen Güçlü Kripto Para Rallisi Gecikti

Beklenen Güçlü Kripto Para Rallisi Gecikti

Bakkt Cilt Bot’un Attığı Tweet

Güçlü bir düşüş sırasında bitcoin hacmindeki artış, düzeltmenin yüksek bir satış baskısı ile desteklendiğini gösterir.

Teknik analist Josh Rager tarafından belirtildiği gibi, bitcoin için “mega” destek seviyeleri, önemli ticaret faaliyeti olan 7.900 $ ‘da mevcut.

7900 $ civarında mega seviye desteği var. Fiyat burada veya 8200 $ ‘da kalmazsa 6400 $’a doğru benzer şekilde büyük bir düşüş bekliyorum.” dedi.

İLGİLİ HABER:  Bitcoin Boğa Koşusu Başladı mı?

Bir önceki yazımıza olan “Bitcoin Madenciliği İçin En İyi Yer Teksas” başlıklı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Cevap bırakın