Bedava Bitcoin ve Altcoin Veren Siteler

Bedava Bitcoin ve Altcoin veren siteler denildiğinde insanların aklına muhtemelen karşılıksız olarak dağıtan siteler gelebilir. Ancak durum pek öyle değil. Zaman zaman bazı borsalar üyelerine belirli oranda coini bedava olarak dağıtsalar da bu düzenli bir uygulama değil. Bedava Bitcoin ve Altcoin kazanmanın bilinen iki yöntemi bulunmakta.

Madencilik Yaparak Coin Kazanmak

Madencilik uzun yıllardan beri dünyada yapılan bedava Bitcoin sahibi olma yöntemlerinden bir tanesi. Madencilik yapmak için biraz yatırıma ihtiyaç olduğunu unutmayın. Çünkü Bitcoin madenciliği yapmak için bu iş için satın alınmış parçalardan oluşan bir bilgisayara ihtiyacınız var. Bu bilgisayar ile kolayca Bitcoin sahibi olmak mümkün. Ancak elbette bunun uzun süren bir işlem olduğunu da unutmamak gerek. Yani bir anda yüzlerce Bitcoin’e sahip olamıyorsunuz.

Bedava Bitcoin ve Altcoin Veren Siteler

Bedava Kripto Para Veren Siteler

Eğer uygun bir bilgisayar toplamak için yeterli bütçeniz yoksa bu noktada CryptoTab adındaki tarayıcıyı indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Bu tarayıcının özelliği ise tarayıcı üzerinden madencilik yapabilmenize olanak tanıması. Siz internette sörf yaparken arka planda çalışan madencilik yazılımı ile Bitcoin kazanabilirsiniz.

İLGİLİ:  Bitcoin bu borsada 12 bin Dolar’a satılıyor

Faucet Siteler

Faucet yani musluk adı verilen siteler de bedava Bitcoin ve Altcoin veren siteler olarak biliniyor. Bu sitelerin çalışma mantığı oldukça basit. Dilerseniz bu sitelere üye olup bedava kripto para kazanabilirsiniz. Ancak faucet site denildiğinde piyasada birçok dolandırıcı site olduğunu da unutmayın. Bu bakımdan üye olmadan önce stenin lisanlı olup olmadığını araştırabilirsiniz. Faucet sitelere üye olduktan sonra dilerseniz siz de kendi musluk sitenizi kurabilirsiniz. Kendi sitenizi kurduktan sonra ana musluk sitesindeki içerikleri paylaşarak da bedava kripto para kazanabilirsiniz.

Faucet siteler arasında şu anda insanlar tarafından en güvenilir görülen site Bonus Bitcoin adındaki site. Bu siteye üye olup bedava kripto para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yok

Cevap bırakın