Bedava Bitcoin Kazanmak İçin Siteler 2021

0

Bitcoin piyasasının dünya çapında zirve yapması ve satış fiyatlarının uçuk rakamlara ulaşması sonrası birçok internet kullanıcısı tarafından 2021 bedava Bitcoin kazanmak gibi konular merak edilmektedir. Ülkemizde de hızla yayılan Bitcoin madenciliği bağlamında gerçekleştirilen alım satım işlemlerinin çoğalması, bu durumun en önemli kanıtı olarak gösterilmektedir.

Dolayısıyşa, Türkiye’de birçok kişi tarafından kullanılan bitcoin, siteler aracılığıyla ücretsiz olarak’da kolay bir şekilde kazanılmaktadır. Bizde bu yazımızda çoğu yabancı menşeili olan 5 bedava bitcoin veren internet sitesini 2021 güncel olarak sizin için inceledik.

Ücretsiz Bitcoin Veren Siteler ( Yeni Liste)

  1. Freebitco.in
  2. Cryptobrowser.site
  3. Moondash.co.in
  4. Biftun.co
  5. Cointiply.com
  6. idle-empire.com

1. Freebitco.in

Dünya çapında faaliyet göstermekte olan en popüler sitelerden biridir. Her yıl binlerce kullanıcı tarafından coin kazanabilmek için tercih edilmekte ve kullanıcı sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Site bünyesinde üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra her saat başında Free BTC adı verilen bir seçenek karşınıza çıkacaktır. Bu seçeneğe giriş yaptığınız zaman 200 Dolara kadar gelen numaralar arasından bedava Bitcoin kazanma şansını elde etmiş olacaksınız.

2. Cryptobrowser.site

CryptoTab, bir browser olarak bundan yılar evel duyurulmuştu. Bu arama motoru ile bedava bitcoin kazanmak oldukça kolay. Tek yapmanız gereken şey CryptoTab browser sitesine kayıt olarak arama motorunu bilgisayarınıza indirmeniz. Arama motorunu bilgisayarınıza indirip kurduktan hemen sonra o arama motorunu kullanarak bitcoin kazanabilirsiniz. Ayrıca, arkadaşlarınızı davet ederek gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

3. Moondash.co.in

Sürekli giriş yapılarak coin işlemlerinin gerçekleştirildiği ve diğer sitelerin aksine şansa dayalı olmayan bir sisteme sahip platformdur. Sisteme her 5 dakikada bir girişiniz sırasında Free Coin seçeneğine tıklayarak dijital paralarınızı oluşumda biriktirebilirsiniz. Daha sonra tıklama sonrası biriken coinlerinizi, Coinpot sitesi üzerinden Bitcoin dijital birimine çevirebilirsiniz.

4. Satoshihero.com

Belirli bir süre giriş yaparak tıklamaya dayalı olarak kullanılan coin sitelerinden biridir. Kullanıcıların her 10 dakikada bir yaptıkları giriş ve Free Coin butonuna tıklayarak kazandıkları coinler üzerine kurulmuş bir sistemdir. Site bünyesinde biriktirdiğiniz coinler 30 bin Satoshihero birimine ulaştığı taktirde Bitexen borsa platformu üzerinden kazandığınız Bitcoinlerin dijital cüzdanınıza aktarım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

5. Biftun.co

Biftun coin platformu, Coinpat sistemine bağlı olarak çalışan sitelerden biridir. Biftun sitesine erişim sağladığınız her 3 dakika için karşınıza bir Free Coin seçeneği çıkmaktadır. Bu seçeneğe tıklamanızın ardından mikro cüzdanınızda coin birikmeye başlamaktadır. Biriktirdiğiniz coinlerinizi istediğiniz zaman Coinpot sitesi üzerinden Bitcoin birimine çevirerek alım satım işlemlerine başlayabilirsiniz.

6. Cointiply.com

Cointply yeni olmakla beraber içerisinde bir çok farklı özelliğide barındıran bir bedava Bitcoin sitesidir. PTC siteleri, depozito ile coinlerinizi vadeli yatırma ve günlük musluktan coin kazanma gibi sayısız özellik var. Kesinlikle bu sitelerin hepsini beraber kullanmanızı tavsiye ederim bunun nedeni ne kadar çok site o kadar çok Bitcoin.

7. idle-empire.com

Idle-empite içerisinde anketler, madencilik, video izlemek ve tavsiyeler ile para kazanabilleceğiniz bir çok özellik mevcut. Ödemeler 24 saat içerisinde Bitcoin, PayPal, Ethereum, Payeer ve Steam gibi bir çok ağ üzerinden yapılabilir. Son olarak site en çok kazananlara haftalık olarak bir ödül verir.

Bedava Bitcoin kazanmak 2020 konusunda, siteler ve yazılımlar aracılığı ile minig yapabileceğiniz sitelerden bahsettik. Bunların bir çoğu web üzerinden çalışmaktadır, çok büyük bir beklentiye girmenizi de tavsiye etmem ancak internetin en fazla kazandıran siteleri bunlardır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.