Beaxy Borsası Rehberi: Nasıl Kullanılır? Güvenli midir?

Her gün yerli yabancı pek çok kripto para borsası açılmaya devam ediyor. İnsanlar hangi borsaya para yatıracakları konusuna da bu yüzden biraz temkinli yaklaşıyorlar. Beaxy borsası diğer borsalardan olmayan bazı özelliklere sahip. Bu da insanların ilgisini çekiyor.

Referans Linki İle Üyelik

Referanslı üyelik işlemleri pek çok borsada zaten mevcut. Ama Beaxy’e referansla üye olanları farklı bir uygulama bekliyor. 3 ay boyunca hiçbir ücret ödemeden al-sat işlemi yapabiliyorlar. Bu durum çok fazla işlem yapanlar için gerçekten oldukça önem taşıyor. Bununla birlikte eğer bir sorunla karşılaşırsanız karşınızda size 7 gün 24 saat boyunca yardımcı olacak bir ekip bulunuyor. Bu da pek fazla görülmeyen bir durum.

İLGİLİ HABER:  Kripto Para Birimi Planı TBMM’de Kabul Edildi !

Borsanın önemli bir özelliği ise güvenlik tedbirleri. Borsanın hacklenmesi ve SEC radarına düşmesi neredeyse imkânsız bir durum. Borsa Optiv adında bir siber güvenlik şirketi ile ortaklaşa çalışıyor. Borsanın kullanıcıya güven veren bir başka özelliği ise yıllık ödediği vergiyi bir rapor olarak kullanıcılara sunması. Yani borsa yasal olarak faaliyet gösteren bir şirket. Bilindiği gibi pek çok borsa vergi yükümlülüğünden kaçmak için ücra ülkelerde ya da ada devletlerinden faaliyet belgesi almaktalar. Dünyanın en bilinen borsaları bile bu şekilde çalışırken Beaxy Borsası her şeyi kuralına uygun yapmaya özen gösteriyor.

Beaxy Borsası Rehberi: Nasıl Kullanılır? Güvenli midir?

Beaxy Borsası Rehberi: Nasıl Kullanılır? Güvenli midir?

Borsaya üyelik tıpkı diğer borsalarda olduğu gibi referans linki ya da borsanın kendi sitesi üzerinden yapılmakta. Kişisel bilgilerinizin yanında üyeliğinizin aktif olabilmesi için nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaport belgelerinden bir tanesi isteniyor. Eğer pasaportunuz varsa öncelikli olarak bunu kullanmanızı tavsiye ederiz. Bunun sebebi ise uluslararası bir belge olması. Daha sonra kripto paranızı buraya göndererek işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  Libra Bir Kripto Para Mı ?

 

Yorum Yok

Cevap bırakın