Binance US’te Banka Kartıyla Kripto Para Alınabiliyor

Binance US kullanıcıları platformda artık banka kartıyla para gönderebiliyor ve işlem yapabiliyor.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance  ABD’deki platformu yeni hamlesiyle kullanıcılarına büyük kolaylık sunuyor.

Banka Kartı Hizmeti

Kripto para platformu Binance, yaptığı açıklama ile kullanıcılarının banka kartıyla işlem yapabileceğini ve para gönderebileceğini duyurdu.

Kripto para borsası Binance tarafından yapılan açıklamaya göre; Binance US kullanıcıları banka kartlarıyla kripto para alabilecekler. Henüz birkaç hafta önce acılan ve kısa sürede dünyanın sayılı kripto para borsalarından olan Binance  US’un günümüzde ortalama 15 milyon $ gibi büyük bir ticaret hacmi bulunuyor.

37 eyalette hizmet veren Binance US şu kripto paraları destekliyor:

Bitcoin (BTC), BNB, Ethereum (ETH), XRP, Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) and Tether (USDT), Algorand (ALGO), Basic Attention Token (BAT), BUSD (BUSD), Cardano (ADA), Chainlink (LINK), Cosmos (ATOM), Dash (DASH), Dogecoin (DOGE), Ethereum Classic (ETC), IOTA (IOTA), NEO (NEO), Ravencoin (RVN), Stellar (XLM), Waves (WAVES) Zcash (ZEC) ve 0x (ZRX)

Amerika Birleşik Devletlerinde  eyaletlerde hizmet veren Binance US, yeni yapılanma ile müşterilerine büyük kolaylık sağlayarak bir anlamda rehberlik ediyor.  Platform kullanıcıları artık bu kripto parayla ticaret yapmak için bu yeni hizmetten faydalanabiliyor ve banka kartlarıyla kripto para havalesi yapabiliyorlar.

üzerinden bizi takip edin.

Yorum Yok

Cevap bırakın