Bakkt Lansmanı Tekrar Ertelendi , Şimdi Ne Olacak ? | KoinTimes

Bakkt Lansmanı Tekrar Ertelendi , Şimdi Ne Olacak ?

CFTC düzenlemeleri, müşteri fonlarının bir banka, güven şirketi veya vadeli işlemler komisyonu yatırımcılar (FCM) tarafından yapılmasını gerektirir. Bakkt konusunda BTC müşterileri adına kendi depolarında depolayacaklar.

Lansmanın Erteleneceğine dair Onay

Bugünün erken saatlerinde, ICE (Bakkt’ın ana şirketi) internet sitesinde, daha önce belirtilen 24 Ocak’ta Bakkt’ın lansman tarihinin değiştirilmesi gerektiğini açıklayan bir bildiri yayınladı . Yayın 2019’un başlarında güncellenmiş bir lansman zaman çizelgesi sağlayacaklarını eklemeye devam etti.

Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu ile yapılan istişarenin ardından ICE Futures US, Inc., Bakkt Bitcoin (USD) Günlük Vadeli İşlem Sözleşmesinin alım satımı, temizlenmesi ve depolanması için 2019 yılının başlarında güncellenmiş bir lansman zamanı öngörmeyi beklemektedir.
Lansman daha önce 24 Ocak 2019’da yapılmıştı, ancak CFTC’nin süreci ve zaman çizelgesi uyarınca değiştirilecek.

Gecikmeye Katkıda Bulunabilecek Diğer Faktörler

Birleşik Devletler hükümeti, Başkan Trump’ın Meksika sınır duvarına fon talep ettiği 2019 bütçe çıkmazı nedeniyle “hükümet kapatması” olarak bilinen bir süreçten geçiyor . Cumhurbaşkanı Trump, duvarı inşa etmeye devam edecek olan İç Güvenlik Bakanlığı’na 5 Milyar Dolar tahsis edilmesini istedi. Devam eden kapanma, kilit devlet işlevlerinin durdurulması ve federal çalışanların ücret ödemeden önemli bir süre devam etmesine neden oldu.

Aynı zamanda bir devlet kurumu olan CFTC de etkilendi .

Bakkt, 12 Ortak ve Yatırımcıdan 182.5 milyon $ Güvence Altında

Bakkt’ın CEO’su Kelly Loeffler, bir Orta yazısı aracılığıyla , dijital varlıkların geleceğine inanan 12 ortak ve yatırımcıdan 182.5 milyon dolar toplayan ilk finansman turunu tamamladıklarını duyurdu .

Ortaklar ve yatırımcılar arasında Boston Consulting Group, CMT Digital, Eagle Seven, Galaxy Digital, Goldfinch Ortakları, Alan Howard, Horizons Ventures, Kıtalararası Değişim, Microsoft’un risk sermayesi kolu, M12, Pantera Capital, PayU, Naspers’ın fintech kolu ve Protokolü yer alıyor. Ventures.

Bayan Loeffler ayrıca, gerekli onayları almak için CFTC ile devam eden işbirliklerini açıkladı.

Ekibimiz, 2018’in daha iyi bir kısmı için Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu ile yakın bir şekilde çalışmaktadır.

Endüstri düzeyinde, fiziksel olarak teslim edilen ve depolanan bitcoin için yasal onay, dijital varlık piyasası küresel olarak geliştikçe ABD makamlarının sesini belirleyecek ve artıracaktır.

Başvurularınızı sunduk ve onay zamanlaması artık yasal inceleme sürecine dayanıyor.

Comments (No)

Leave a Reply