Baby Doge Coin Nedir, Baby Doge Geleceği ve Yorumu

0

Baby doge coin, meme token olan Dogecoin’den esinlenilerek oluşturulmuş bir kripto para birimidir. Dogecoin araçları ve kullanıcıları tarafından oluşturulmuş yeni bir token olarak da bilinmektedir. Baby doge projesi genel olarak geliştirilmiş işlem hızları ve gösterimi gibi özellikleri sunmaktadır.

Haziran 2021 tarihinde piyasaya sürülen birimin projesi incelendiğinde elle tutulur bir amaca hizmet etmediği, ancak birimin çok ilgi gördüğü söylenebilmektedir. Bu sebeple değerlendirilmesi gereken şaka tokenlerinden biri olarak görülmektedir. Bir toplulluk projesi olarak öne çıkan BabyDoge, şu anda 3 farklı borsada listelenmektedir. Bugün ise fiyatında %58 oranında bir artış yaşayarak CoinMarketCap’te trend tokenlar arasında yer almaktadır.

Baby DogeCoin Nasıl Alınır?

Yatırımcıların birçoğu Baby dogecoin nereden alınır sorusunu merak etmektedir. Baby doge yazının hazırlandığı sırada 3 farklı borsada alıcılarla buluşmaktadır. Baby dogecoin PancakeSwap, XT ve DODO BSC üzerinden satın alınmaktadır.  PancakeSwap üzerinden WBNB işlem çifti ile birim satın alınabilmektedir. Bu borsadan satın almak isteyen bireyler aşağıdaki adımları takip ederek BabyDoge ticaretine başlayabilir.

  • Bir Metamask cüzdan adresi kurun.
  • Metamask cüzdanınıza Binance Smart Chain Network’ü ağınıza ekleyin.
  • Binance adresiniz üzerinden BNB varlıklarınızı BEP-20 (BSC) ağı üzerinden oluşturduğunuz Metamask cüzdanınıza gönderin.
  • PancakeSwap borsasına Metamask’ınızı bağlayın ve BNB birimi ile BabyDoge birimini değiştirin.

Bu adımların ardından Baby dogecoin al – sat işlemleriniz başarıyla tamamlanmış olacaktır.

Baby Doge Coin Yorumu ve BabyDoge Geleceği

Dogecoin’in farklı bir versiyonu olarak geliştirilen BabyDoge, kendilerini şu şekilde tanımlamaktadır: “Baby Doge Coin, babası DOGE’tan birkaç numara ve ders öğrendi. Dogecoin çevrimiçi topluluğunun hayranları ve üyeleri tarafından doğan yeni bir kripto para birimi. Baby Doge, geliştirilmiş işlem hızı ve sevimliliği ile babası Dogecoin’i etkilemeye çalışıyor. Baby Doge, akıllı staking sistemi ile hiper deflasyonisttir. Her işleminizde cüzdanınıza otomatik olarak daha fazla Baby Doge eklenir. Sevin, evcilleştirin ve bebeğinizin büyümesini izleyin…”

Bu açıklamaya göre birimi; “Dogecoin’de meydana gelen aksaklıkları düzeltmeye çalışan bir token” olarak tanımlayabiliriz. Bu amaçta ne kadar başarılı olacağı bilinmez, ancak bugünlerde tüm yatırımcların dikkatini çekmeyi başardı. Bazı uzman analistler de Temmuz ayının ilk haftalarında BabyDoge için büyük bir ralli olabileceğini işaret ediyor. Yine de birime yatırım yapmadan her yatırımcı kendi araştırmasını yapmalı, yatırım süreçlerine bu şekilde başlanmalıdır. Ayrıca Baby dogecoin yorum ve analizleri yakından takip edilmelidir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.