Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Avax Coin Geleceği 2021, Avax Coin Yorumları

Avax Coin Geleceği, Avax Coin yorumları, Avax Coin ne olur, Avax Coin yükselir mi?

] }

Merkeziyetsiz kripto para birimlerinden bir tanesi olan AVAX Coin geleceği ve yorumları konusunda son zamanların en çok konuşulan Coinlerden biri oldu. Avax Coin DeFİ sistemine bağlı olması ve birçok yatırımcıya izlediği protokoller ile güven sunsa da geçmişte yaşanan bazı manipülatif haberler yüzünden oldukça fazla değer kaybetmişti.

Fakat, bu Coin şimdilerde yine aynı hak ettiği değeri görmeye başladı ve yükselişe geçerek yatırımcılarına umut vaat ettiğini söyleyebiliriz. Bazı analistler için bu Coin oldukça güvenilir bir yatırım kaynağı olarak kullanılabilse de kimi analistler için bu söz konusu değildir. Sizler için güncel olarak birçok ünlü kripto para analisti ve platformunda Avax Coin geleceği ve yorumları hakkındaki bilgileri detaylıca paylaşacağız.

AVAX Coin Yorumları

Gov Capital, Kaleo ve Michael Van de Poppe AVAX Coin geleceği hakkında bazı yorumlarda bulundular. Bu üç ünlü platform ve analistleri bu Coin’ in değerini ne kadara katlayacağı ve nerelere iğne atacağı hakkında bazı bilgiler paylaştılar. Özellikle AVAX Coin yatırım yapan ya da yapmayı düşünen kullanıcılar için oldukça önemli olan yorumları ele aldık.

  • GOV Capital Avax Coin yorumunda; bu Coin’ in 2021 yılı boyunca yükseleceği ve değerini 60 dolar üzerine kadar artıracağını belirtmişti. Ayrıca GOV Capital’ e göre yine bu Coin 2021 yılı sonuna doğru yükselişi ile birlikte $63 dolar seviyelerinde seyredeceğini dile getirmiştir.

Bu platforma göre yine Coin’ in 2021’ den sonrasında da değer kazanacağı ve fiyatında sürekli artış gözleneceğini beklediğini vurgulamıştır. GOV Capital’ in bu yorumu ile birlikte birçok kripto para yatırımcısının bu Coin’ e yöneldiğini söyleyebiliriz.

  • Diğer bir ünlü analist olan Kaleo, Avax Coin yorumu ile dikkatleri çeken kişi oldu. Kripto dünyasında oldukça tanına ve görüşlerine değer verilen Kaleo’ nun beklentisine göre AVAX Coin, 2021 yılı içerisinde çok fazla talep alacak olan altcoinlerden bir tanesi olacaktır.

AVAX Coin platformunun izlediği birleştirici protokolün 2021 yılında kripto dünyasında ilgi çekeceği ve bu da bu Coin’ e olan yönelimi artırması beklenmektedir. Ayrıca, DeFİ sistemi ile işleyen bu Coin’ in yine 2021 yılı içerisinden $60’ a vuracağını ve bu Altcoin’ e yatırım yapmanın mantıklı olacağını ima etmiştir.

  • Michael Van de Poppe ise bu Coin hakkında o da çok olumlu düşünmüş olup ünlü altcoinlerden olan Ripple gibi kripto para birimlerini geride bırakacağını dile getirmiştir. Ünlü analist ayrıca bu Coin’ in DeFİ protokolü ile temel altyapısı oluşturulan kripto para birimlerine yönelik eğilimin artacağını da söylemiş olup bu paralardan da Avax’ ın öne çıkacağını ummaktadır.

Kaleo’ da diğer iki ünlü platform ve analistin görüşüne katılarak bu Coin’ in değerini $62 seviyelerine kadar çıkarmasını beklediğini söylemiştir.

AVAX Coin Geleceği

AVAX Coin yaşamış olduğu spekülatif haberler sonrası kötü günler geçirmişti ve bazı yatırımcılar bu Coin’ e yatırım yapıp yapmama konusunda oldukça kararsızdılar. Fakat geçtiğimiz kış ayında büyük bir toparlanma gösteren Coin yeniden ilgi odağı olmayı başardı. Genel olarak AVAX Coin geleceği parlak görünmektedir. Nedenlerinden birkaçını yazacak olursak;

  • Büyük düşüşten sonra geçtiğimiz Şubat ayında büyük bir toparlanma yaşamıştır.
  • DeFİ protokolü ve buna bağlı altcoinler giderek daha da popüler olmaktadır ve AVAX Coin protokolünün sunduğu kapsamlı hizmet birçok yatırımcıya daha da cazip gelmeye başlamıştır.
  • Geçtiğimiz kış ayı içerisinde en iyi 20 coin arasına adını yazdırmayı başarmıştır.
  • Düşük komisyon ücretleri ile yatırımcılarına daha fazla fırsat ve olanak sunması
  • Stake yöntemi ile kullanıcılarına varlıkları üzerinden pasif gelir elde etme fırsatı sunmaktadır.

 

AVAX Coin Grafik

USD
TRY
avalanche-2Avalanche (AVAX)
13.69
avalanche-2Avalanche (AVAX)
115.74

AVAX Coin Kaç TL

AVAX Coin kaç TL olduğuna bakarak kısa bir güncel yorumlama yapacak olursak; 04.07.2021 tarihinde Saat 04.04’ de $11.37’ dan işlem görürken Coin gün içerisinde değerini yaklaşık olarak % 4 oranında artırmıştır. 24 saatlik hacmi $32.915.691 olan Coin’ in gün içerisinde ulaştığı en yüksek değer $11.67’ dır.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu