Analistlere Göre Ethereum Kaybedenler İçin İkinci Bir Şans

Kripto para pazarındaki gelişen olaylar, Tom Lee’nin özellikle en değerli kripto para olan Bitcoin (BTC) hakkında söylediklerinin doğruluğunu kanıtlıyor. Tom Lee, yakın zamanda şunları söyledi: “Gerçek FOMO, muhtemelen Bitcoin 10.000 $ ‘ı aştığında başlar.” Bu doğru gibi görünse de, geç kaldıklarını düşünen çok kişi var. Bu noktada kaybedenler için ikinci bir şans.

Bunun ışığında, bazı kripto para birimi analistleri, Bitcoin fiyat artışının bir sonucu olarak geç kalan yatırımcıların Ethereum(ETH) ile ikinci bir şansları olduğuna inanıyor. “BTC’yi kaçırdınız mı? ETH size ikinci bir şans veriyor” deniliyor. Kripto analist ve Gamified sosyal ticaret terminali kurucu ortağı Alunaut, Aluna Social 26 Haziran 2019’daki tweetinde bu konudan bahsetti. Alunaut bu fikrinde yalnız gözükmüyor. Bleeding Crypto adıyla bilinen bir diğer popüler kripto meraklısı ve analisti, kripto topluluğunun dikkatini ETH’nin zaman içindeki performansını işaret ederek çekti.

Bleeding Crypto’dan alıntı yaparak: “Tarihsel ekran görüntülerine bakın ve ETH’nin yıldan yıla ROI’de BTC’den daha iyi performans gösterdiğini kendiniz görün.” dedi. Bu düşünceyle, Bitcoin’e kimsenin başka bir şans vermemesi gerektiğini düşünüyor.

Analistlere Göre Ethereum Kaybedenler İçin İkinci Bir Şans

Analistlere Göre Ethereum Kaybedenler İçin İkinci Bir Şans

Çizelgeleri inceleyerek, Bitcoin’in hızlı bir şekilde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını görebilir, ayılar devralmadan önce yaklaşık % 40’lık bir alan bırakabilir veya Bitcoin bir fiyat düşüşü yaşayabilir. Öte yandan, tüm zamanların en yüksek seviyesi 1.420 $ olan ve şu anda 345 $ ‘dan işlem gören ETH, % 75’in üzerinde bir alana satış yapıyor.

ETH Yakın Takip Ediyor

Bitcoin’in izini takip ettiği bilinen Ethereum(ETH), son bir saatte % 3,06, son 24 saatte % 10,9, son 7 gün içinde de % 28,87 seviyesindeydi. Piyasa yeşil göründüğünde, Ethereum diğer üst sıralardaki kripto para birimlerinin yanında olumlu şekilde yükseliyor.

Bitcoin’in 13.000 dolar sınırına gelmesi ile ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Zycrypto

Bir önceki yazımız olan Bitcoin 13.000 Dolar Sınırına Geldi başlıklı makalemizde Bitcoin 13.000 Dolar, Bitcoin ne kadar oldu ve Ethereum kaç dolar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın