Analist Uyardı: Bitcoin, 2017'nin Kazançlarını Sildirebilir ve 1.000 $ 'ın Altına Düşebilir

Analist Uyardı: Bitcoin, 2017’nin Kazançlarını Sildirebilir ve 1.000 $ ‘ın Altına Düşebilir

Piyasa başlığına göre bir numaralı kripto para birimi olan Bitcoin, geçen yılki boğa koşusundaki son kalıntılarını hala kaybedebilir ve geçen yıl 6.000 $ ‘ın altına düşmesini başarılı bir şekilde bilen bir analiste göre 1.000 $’ ın altına düşebilir.

RIA Advisors’dan bir analist olan Jesse Colombo, BTC kırıldıktan sonra “büyük olasılıkla büyük bir hamle yapabilecek” üçgen bir desen oluşturduğundan, belirsiz bir grafik paterninin tehlike oluşturabileceğini belirtti.

Belirgin bir şekilde, bu hafta görünüşte kırılmış, bitcoin fiyatı yaklaşık 4.050 $ ‘dan yaklaşık 3.850 $’ a yükselen ani bir düşüşün ardından 8 milyar dolar kripto para ekosisteminden ayrılmıştı. Daha sonra satışlar devam etti, BTC daha sonra 3.650 $ işaretine ulaştı .

Son 30 günde Bitcoin fiyat performansı

Bununla birlikte, Colombo’ya göre, en kötüsü, analistin bitcoin’in 1000 doların altına düşebileceğine inandığından, 2017’deki kazancı tamamen ortadan kaldıracağına inanıyor. O yıl, BTC 1,000 $ ‘ın biraz altında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 $’ a yükseldi.

Geçen yıl düşmeye başladı ve bazıları 6.000 $ ‘ın düşüş trendinin sonu olduğuna inanırken Colombo, satışların bitmediğini söyledi. Bu paterni kırdığına göre, bitcoin’in bir kaç tane daha “birkaç bin” daldığını gördü.

Bitcoin hala doğrulanmış bir düşüş eğiliminde ve bu paternde kırılma, kripto para biriminin en düşük binlere veya hatta 1000 $ ‘ın altına düşmesine neden olacaktır.

BTC’nin satışın bile eleştirmenler bazı yakında yükselebilir. DoubleLine Capital’in CEO’su Jeffrey Gundlach, kısa bir süre önce “kalbi zayıf” olmayan bir ticarette “kolay bir % 25” için 5.000 dolara kadar çıkabileceğini belirtti.

Comments (No)

Leave a Reply