Amerikan Ekonomi Derneği, Kripto ve Blockchain Üzerine Sunumlar Yaptı

Amerikan Ekonomi Derneği, Kripto ve Blockchain Üzerine Sunumlar Yaptı

Amerikan Ekonomi Derneği (AEA) ev sahipliği yapacak dört özel sunumlar arasında kripto para ve blockchain devam eden yıllık toplantısında bir parçası olarak, bugün 4 Ocak araştırması.

‘Blockchain ve Tokenomics’ başlıklı oturumda çeşitli kaynaklardan dört akademik makale yer alacak.

Ekonometri Topluluğu akademik grubuna ev sahipliği yapacak ve başkanlığında, Chicago Booth İşletme Fakültesi’nde finans profesörü olan Lin William Cong başkanlık edecek.

AEA, Amerika Birleşik Devletleri ekonomisi ve ötesinde büyük bir varlıktır ve tanınmış Amerikan Ekonomik İnceleme dergisini yayınlar.

Kripto para birimi küresine adanmış bir olayın yanı sıra blockchain adanmış bir görünüm, teknolojinin gittikçe artan ana varlığının varlığının bir işaretidir .

4 Ocak oturumu için dört bildiri “Merkezileşmiş Havuzlarda Merkezi Olmayan Madencilik”, “Kripto Para Birimleri: Yeni Bir Yatırım Aracında Stilize Gerçekler”, “Bir ICO Teorisi: Çeşitlendirme, Ajans ve Bilgi Asimetrisi” ve “Tokenomik: Dinamik Dağıtılmış Katkı için Tazminat. ‘

Örneğin, kriptoya özgü bir dizi fenomeni kapsayan ikinci makale, altcoinlerin yatırımcılar için net getirileri nasıl etkileyebileceğini ve bunların Bitcoinin (BTC) performansıyla ne ölçüde korele olduğunu incelemektedir .

Comments (No)

Leave a Reply