Altcoin Haberleri

Bu Hafta Yükselmesi Beklenen Altcoinler Nelerdir?

ürk Lirası’nın dolar karşısında 1 günde %16 oranında değer kaybetmesi ile birlikte yerli yatırımcıların yönünü kripto para piyasasına çevirdiği görülüyor.

] }

Geleneksel ekonomi piyasalarında geçtiğimiz hafta sert dalgalanmalar yaşandı ve bu fiyat hareketlilikleri ile birlikte kripto para birimlerine duyulan ilgi artış gösterdi. Özellikle yurtiçi piyasalarda, Türk Lirası’nın dolar karşısında 1 günde %16 oranında değer kaybetmesi ile birlikte yerli yatırımcıların yönünü kripto para piyasasına çevirdiği görülüyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) geçtiğimiz hafta 60 bin dolar bandı ile 53 bin dolar bandı arasında volatil hareketler sergiledi ve yeni haftaya da dalgalı bir başlangıç yaparak yukarı yönlü eğilim kazandı. Bitcoin’i takiben harekete geçen birçok altcoini bu hafta önemli gelişmeler bekliyor ve bu gelişmeler sonucu altcoin fiyatlarında yaşanacak olan olası hareketlilikler, özellikle yerli kripto para yatırımcılarını yakından ilgilendirebilir.

Bu Hafta Yaşanacak Olan Önemli Gelişmeler

Bu hafta yaşanacak olan önemli gelişmelerde ilk sırada 25 Mart günü yaşanacak olan, Crypto.org adıyla Crypto.com isimli kripto para borsası kendi Blockchain ağını faaliyete sokacak olması bulunuyor. Bu adım ile birlikte borsanın kendi kripto para birimi CRO, Crypto.org’a taşınacak.

Haftaya 1,44 dolar bandında giriş yapan IOTA (MIOTA) kanadında, Firefly isimli dijital cüzdan bu hafta kullanıma sunulabilir. 24 Mart tarihinde haftaya 0,010 dolar seviyesinde giriş yapan Ecomi (OMI) Uniswap borsasında listelenebilir. Öte yandan haftaya 5,88 dolar bandında giriş yapan Kava.io (KAVA), 24 Mart TSİ 18.00’da KAVA 5.1 sürümüne geçiş yapacak.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu