Altcoinler Yükselişe Geçti !

Aylardan sonra altcoin’lerin büyük çoğunluğu amiral kripto para birimi Bitcoin’den daha fazla kazandırdığını görülmektedir.

Son 24 saatlik artışlara bakıldığında TradingView verilerine göre, Bitcoin %1.21’lik bir artış elde ederken Ethereum’un %6.18, Bitcoin Cash’in %6.07 ve Litecoin’in %7.34 artış meydana geldi.

Ethereum Yükselişe Geçti

Son süreçte diğer altcoin gibi Ethereum’da yatırımcısını  büyük hayal kırıklıklarına uğratan bir kripto paralardan biri olmuştu. Bilakis Bitcoin analisti Samson Mow Ethereum’u dijital bir çıkmaz olarak yorumlamıştı.

Fakat Ethereum bugün güzel bir yükseliş ivmesi yakalayarak artışa geçti. Ethereum’un en büyük sıkıntılarından birinin blok ağının büyük çoğunluğunun dolmuş olması belirtilmektedir.

İLGİLİ:  10 Gün İçinde Piyasadan 90 Milyar Dolar Silindi

Ek olarak YouHodler, “Ethereum’u Yeniden Güçlendirelim” başlıklı bir kampanya başlatmıştır ve piyasa hacmi açısından en çok  ikinci kripto para olan Ethereum’u destekleme çağrısında bulundu.

Yanı sıra Ethereum’un 2 yıl önce rekoru kırdığı seviyeler bakıldığında halen  %80 gibi düşük bir bantta işlemde olduğunu anlaşılmaktadır.

Analistcilerin Yorumları

Ethereum’un son yükselişini yorumlayan Twitter’daki analistlerden InSilico, son ivmeleri değerlendirildiği de Ethereum’un daraldığı yerden kurtulmak istediğinin sinyallerini verdiği anlaşılmaktadır. InSilico, Ethereum’un çok seviyeyi test ettiğini ve artık boğaların kontrolü ele geçirebileceğini belirtti..

Resmi Twitter'da görüntüle

Yanı sıra  Twitter’ın ünlü analistcilerinden biri olan Crypto Dog  altcoin’lerin yeniden yükselişe geçtiğini düşünen isimler arasında yer almaktadır. Crypto Dog, fiyatın artmasını beklediği için hemen Ethereum aldığını ifade etti.

İLGİLİ:  Ripple'da İşlem Rekoru Kırıldı !

Sonuç olarak piyasaya nakit akışı sağlanmadan gerçekçi sağlam adımlı yükselişler meydana gelmeyecek. Var olan ekonomik krizlerinden oldukça yararlanan kripto paralar,yeni bir kriz belirti sinyalleri aldığında boğa sezonuna girecektir.

Yorum Yok

Cevap bırakın