Altcoin Nasıl Alınır?

Altcoin Nasıl Alınır?

Altcoin, Bitcoin’e benzeyen bir kripto para birimidir. Altcoin aslında kripto paraların bir diğer ismidir diyebiliriz. Çoğu insan neden altcoinlerle uğraşayım onun yerine Bitcoin ile uğraşırım daha iyi diye düşünmektedir. Ancak Bitcoinleri üretebilmek için profesyonel cihazlara ihtiyaç duyarsınız. Altcoinlerin böyle bir sorunu yoktur. Evinizde iş yerinizde hatta her yerde bilgisayarınız aracılığıyla altcoin üretip satış yapabilirsiniz. Ayrıca altcoinlerin fiyatları Bitcoine göre daha uygun olduğu için tercih edilmektedir. Dünya genelinde ortalama olarak 1000’in üzerinde altcoin çeşidi bulunmaktadır. Bu altcoinleri alıp satabilir ve kazanç yolu sağlayabilirsiniz. Kazanç sağlayabilmeniz için altcoinleri borsayı takip eder gibi etmelisiniz.

Altcoin Nasıl Alınır?

Altcoin Nasıl Alınır?

 

Altcoin borsası

Dünya genelindeki birçok borsalardan altcoin alış satış yapabilirsiniz. Bu borsa sitelerinin en bilinenlerinden biri olan Binance borsasıdır. Bu borsa sitesine üye olmak çok basittir. Sitede 100’lerce altcoin bulunmakta ve bu altcoinler en önemli olanlardır. Bilgisayarınızdan veya telefonunuz ile maden yaparak kazandığınız altcoinleri de bu borsa sitesinde saniyeler içerisinde satışını yapabilirsiniz. Sitenin kendine ait altcoini bulunmaktadır. eğer elinizde siteye ait olan bu altcoinden bulunursa size belirli indirim imkanları sunuyor. Bu borsa sitesinin size bir diğer faydası BTC Forklarının size Bitcoinin tüm türevlerini en hızlı şekilde size ulaştırmasıdır ve bunun sayesinde 2-3 kat daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz. Bu site dünyanın 1 numaralı kripto para borsasıdır. BTC fork olduğu zaman satın aldığınız veya ürettiğiniz altcoinleri Bitcoine çevirmenizi sağlar. Bu durumda sizin kazançlarınızı arttırır.
Binance Borsasına üye olurken sizlerden 2 adımlı koruma yapmanızı isteyebilir.

Bunu isterseniz yapabilir veya atlayabilirsiniz. Sisteme kaydınız bittikten sonra giriş yapmalısınız. Giriş yaptığındakika arasında gönderdiğiniz para hesabınıza yatar. Yoğunluklara göre çok az bir gecikme olabiliyor. Şu sıralardızda borsadan altcoin veya Bitcoin yatırmanız gerekmektedir. Borsa sitesinden birçok kripto para birimlerinden hesabınıza satın alabilirsiniz. Eğer Bitcoin göndermek istiyorsanız deposit butonuna tıklayarak hesabınıza ait Bitcoin deposit adress oluşturacaktır. Bu adrese doğrulamaları geçerek Bitcoin gönderebilirsiniz. Gönderdikten 15-30 a ETC’lerde bir yoğunluk yaşanmaktadır. Korkmayın sitenin ağ trafiği çok hızlı olduğundan en fazla 1-2 dakikalık gecikmeler olacaktır.

üzerinden bizi takip edin.

Yorum Yok

Cevap bırakın