Cardano Fiyat Analizi – 8 Mart 2020

Cardano Fiyat Analizi – 8 Mart 2020

Altı günlük iyileşmeden sonra, Cardano günlük % 8 fiyat düşüşünün ardından baskı yapmaya devam ediyor. USD'ye karşı Cardano, iki günlük konsolidasyondan sonra haftalık üçgen paterninin altına keskin bir şekilde girdi BTC'ye karşı, 530 SAT seviyesinin altındaki bir bozulma muhtemelen ADA'yı daha dip seviyeleri keşfetmeye gönderebilir

Cardano Fiyat Analizi – 8 Mart 2020 Cardano Fiyat Analizi – 8 Mart 2020

Birkaç gün önce, Cardano iki haftalık bir düzeltme sonrasında Mart ayının ilk gününde fiyatı 0.045 $ 'ın altına düşürdü. Sonuç olarak, kripto para haftalık en yüksek 0,053 $ kaydetti, ancak fiyat, Bitcoin'in son fiyat hareketini takiben dün daha da düşmeden iki gün boyunca reddedildi ve konsolide edildi.

Yukarıdaki 4 saatlik grafikte görebileceğimiz gibi, üçgen dökümü şimdi ADA / USD çifti için yeni bir düşüş modu oluşturuyor. Fiyat, 0.045 $ 'lık kırmızı yatay destek çizgisinin altına düşerse, orta vadeli bir düşüş eğilimi teyit edilir.

Cardano-USD Kısa Vadeli Fiyat Tahmini

Cardano kısa vadede hala düşüş eğiliminde. Şu an itibariyle, fiyat 0.045 $ 'dan önemli bir desteğe yaklaşıyor. Bu destek seviyesi bozulursa, Cardano'nun Mart ayının en düşük seviyesini 0,042 dolar civarında yeniden test etmesini bekleyebiliriz.

ADA / USD'nin söz konusu desteğin üzerinde ivme kazanması durumunda, alıcılar için ilk kritik seviye, fiyatın dün düşmeye başladığı 0.0523 dolarlık direnç. Önemli bir dağılma, 0.056 $ 'lık turuncu direnç bölgesine alım yapmaya itecekti.

ADA / BTC: Fiyat Bir Kanala Sıkıştı

RSI düşüş trendi 50 seviyenin altına geriledi. Aşırı satım bölgesinde daha fazla düşüş olması pazarda şiddetli ağrıya neden olabilir. Bunun tersine, MACD şu anda düşüş bölgesine işaret ediyor ve negatif bölgeye daha yakın.

Son altı gündeki ufak bir fiyat artışına rağmen, Cardano son haftalarda oluşan bir kanal sınırı içinde gerilemeye devam etti. Şu anda kripto para, kanalın Perşembe günü üst sınırında 580 SAT düzeyinde başka bir reddetme ile karşılaştıktan sonra düşüş trendine devam ediyor gibi görünüyor. Ancak, kısa vadeli düşüş eğilimini teyit edebilmemiz için fiyatın 530 SAT kritik seviyesinin altına düşmesi gerekecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.