Alpaca Coin Geleceği, Alpaca Finance Nedir?

0

Alpaca Finance, Binance Akıllı Zincir (“BSC”) üzerine kurulu ilk kaldıraçlı verim çiftçiliği sunan bir protokolüdür. Ön satışı, yatırımcısı olan bir projedir.

Alpaca Finance Nedir

Alpaca Finance, Binance Smart Chain üzerinde kaldıraçlı verim çiftçiliğine izin veren en büyük kredi protokolüdür. Borç verenlerin güvenli ve istikrarlı getiriler elde etmesine yardımcı olur ve borçlulara kaldıraçlı verim çiftçiliği pozisyonları için düşük teminatlı krediler sunarak çiftçilik ilkelerini ve sonuçta ortaya çıkan karları büyük ölçüde artırır.‌

Tüm DeFi ekosistemi için bir etkinleştirici olarak Alpaca, entegre borsaların likidite katmanını güçlendirerek, LP borç alanlarını ve borç verenleri birbirine bağlayarak sermaye verimliliğini artırıyor. Alpaka, bu güçlendirici işlevi sayesinde DeFi içinde temel bir yapı taşı haline geldi

Alpaca Coin Yorum

Uzman analistlerin alpaca coin yorumu binance’te listelenmesinden sonra değişime uğradı ve gelecek vaadeden altcoinler listesine alındın. Binance’te listelenmesinden sonra yüzde 40’ın üzerinde artan alpaca coin geleceği umut veren altcoinlerden biri olma iddiasındadır.

Alpaca Finans Neden Kuruldu

DeFi Yazında Compound tarafından öncülük edilen Ethereum üzerinde verim çiftçiliği, projeler için likiditelerini önyüklemek ve yeni kullanıcılar kazanmak için yaygın bir yöntem haline geldi. Bununla birlikte, son zamanlarda, sürecin artan maliyetleri, insanların çoğunluğu için giderek daha fazla engelleyici hale geldi. Aslında, Ethereum bir balina oyunu haline geldi çünkü gaz ücretleri çok yüksek!

Binance Akıllı Zinciri (BSC) popülaritesinde ciddi bir patlama yaşadı ve ortaya çıkan bu yeni finans  ekosisteminde, Ethereum gibi başka zincirlere kıyasla sunulan uygulamalar arasında bir boşluk olduğunu fark edilmesi sonucunda inşa edildi. Açık olmak gerekirse, en büyük eksik parçalardan biri zincir üstü bir kaldıraç protokolüydü. Böylece, kaldıraçlı mahsul çiftçiliği yoluyla BSC topluluğuna değer sağlamaya çalışan Alpaca Finance ortaya çıktı

Alpaca Finance Grafik

Alpaca Finance Geleceği

Alpaca finance geleceği yeni bir coin olduğu için ani fiyat dalgalamanları yaşaması muhtemel bir coindir. Bu yüzden yüksek risk teşkil eden bir coindir. Ancak bir çok borsada listelenemesi ve en önemlisi bu borsalardan biri binance olması alpaca coinin yüksek hacimlere ulaşmasına neden olacaktır. Bir coin ne kadar çok borsada listelenirse o kadar çok değerlenir ve yatırımcı sayısını arttırmaktadır. Bu pozitif durumlarda fiyatın yükselmesine neden olmaktadır.

Alpaca Finance Nereden Alınır?

Alpaca finance binance üzerinden satın alabilirsiniz. Başlıca listelendiği borsalar; binance, gate.io, pancakeswap, kucoin, poloniex borsaları üzerinden  satın alabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.