Algo Coin Geleceği 2021, 2022, 2023, 2024, 2025, Algo Coin Fiyat Tahminleri

Algo coin geleceği, algo coin fiyat tahminleri, algo coin hedef fiyat ve algo coin yorumları hakkında bilgi içermektedir.

0

Akıllı sözleşme platformlarından birisi olan Algo yatırımcıların sıklıkla tercih ettiği coinler arasında yer almaktadır. PoS protokolü sistemi ile çalışan coinler arasındadır ve şeffaf bir dijital varlık olmasıda yatırımcılar için güven unsuru olarak kabul edilir. Algo coin geleceği 2021 ve 2022 de nasıl bir seviyede olacak?, algo coin hedef fiyat? Gelin hep beraber inceleyelim.

Algo Coin Geleceği 2021

Algo coin geleceği 2021’in son dönemlerine yaklaştığımız bu  zamanlarda  yatırımcıların merakını cezbetmektedir. Ekim ayı itibariyle 1.45$ minimum, 1.67$ ise maksimum görmesi bekleniyor.  Longforecast verilerinden yine yola çıkarsak Aralık ayında ciddi bir düşüş beklenmekte ve maksimum çıkacağı fiyatın 1.47 $ olması öngörülmekte.  Bu verilere göre sadece Aylül ve Ekim aylarında bu coine yatırım yapmanın mantıklı olduğunu söyleyebiliriz.

Algo Coin Geleceği 2022

Geçen yılın son ayında gerçekleşen düşüşün bu yılın ilk ayında devam edeceğini öngören analist sitesi, Algo coin geleceği 2022 için oldukça umut vadeden bir analiz gerçekleştirmiş. Ocak ayındaki düşüş , Şubat ayı ile birlikte yerini yükselişe bırakacak ve %15.9 civarı bir yükselme beklenmekte.

Yükselişin Haziran ayına kadar devam edeceğini söyleyen analiz sitesi, Haziran ayında maksimum 2.81$ seviyelerini göreceğini belirtmektedir. Bu ayda bu coinin ineceği en düşük rakam ise 2.27$. Bir önceki aya göre düşüşe geçecek olsa da, Eylül ayı itibariyle Algo hedef fiyatı bu siteye göre gerçekleşecek. Eylül ayında bu coinin 3.30$ maksimum seviye, 2.50$ ise minimum fiyat seviyesine ineceği belirtilmekte. 2021 son ayında düşen coin, 2022 Aralık ayında ise maksimum 3.82$ seviyelerini görecek diyen analistler, taban fiyat olarakta 3.08$ olacağını öngörüyor.

Algo Coin Geleceği 2023

Algo coin 2023 tahminleri ne yazıkki yatırımcıları memnun etmeyecek seviyelerde. Söz konusu analiz sitesi 2022’de ki yükselişin 2023’de duracağını belirtmekte ve 2023 Ocak ayı itibariyle %15’den daha fazla düşüşün olacağını söylemektedir. Bu ayda maksimum 3.57$ seviyelerinin görülmesi bekleniyor ve Şubat ayı ile birlikte tekrar bir düşüşün olacağını paylaşılan grafikte görüyoruz. Bu ayda ise göreceği maksimum rakamın 3.00$ olması öngürülüyor. Eylül ayı ise, en dibi göreceği ay oluyor ve 2.32$ rakamının maksimum görülebilecek rakam olduğu paylaşılıyor.

Algo coinin analist sitesine göre bu yıldaki düşüşü Kasım ayı ile sona eriyor ve 3.12$ maksimum görebileceği fiyat olarak belirleniyor. Bu yükseliş yılın son ayında da devam edecek ve minimum 2.92$ seviyelerini görecekken, maksimum ise 3.63$ seviyelerini göreceği belirtiliyor.

Algo Coin Geleceği 2024

Algo coin geleceği 2024 uzun vadeli yatırımcıların ilgisini çeken bir konudur. 2024 yılı ile birlikte bu coinde yükseliş 2022 de olduğu gibi birçok ayda gerçekleşecek ve Ocak ayında 3.38$ minimum düşeceği rakamken, 3.88 de yükseleceği maksimum rakam olarak öngörülüyor. Maksimum fiyatta ki 4$ rakamına ise Şubat ayı ile birlikte kavuşacağı bildirilse de bir sonraki ay olan Mart ayında bu yükseliş durup, olağan bir grafik çiziyor. Nisan ayı ile 4.54 maksimum rakama gelmesi beklenen bu coinin yükseliş dönemleri de bu ay itibariyle sona eriyor.

Algo coin tahminleri baz alındığında yılın ilk aylarında ciddi bir yükseliş söz konusu. Sonraki aylarda ise düşüşler başlıyor. Kasım’a kadar belli dönemlerde kısa süreli yükselişler olsa da düşüşler söz konusu ve Kasım ayında da maksimum görülebileceği rakam olarak 2.90$ seviyelerine tekrar çekilmesi analistlerce bekleniyor.

Algo Coin Alınır mı?

Algorand coin geleceği analistlerce incelendiğinde parlak görünse de, bazı dönemler sert düşüşler bekleniyor. Bu yüzden de yatırımcıların bu sert düşüşlere karşı önlem alması gerekiyor. 2022 yılındaki yükseliş yılın neredeyse tümüne yayılacak diye yorumlanıyorken, 2023 yılının ise sıkıntıların olabileceği yıl olarak yorumlanıyor. 2024 yılında ise, ilk aylarda bu coinin geleceği oldukça parlak görünüyor. Nisan ayından sonra ise dikkatli olmakta fayda var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.