Alex Kruger : Ripple XRP ‘nin Fiyatı Şubat Ayına Kadar Sıfır Olabilir

Ripple XRP fiyat geliştirme modeline göre, “kripto varlığı” nın önümüzdeki Şubat ayında sıfıra gideceği öngörülüyor. Ripple’ın XRP’si düşük performans gösterdi ve doğrusal bir regresyon oluşturarak daha düşük bir fiyat aralığında daha fazla kaza olacağını öngörüyor.

XRP, 2019’da durgun kalan ve geçen ay daha da çözülmüş olan varlıklardan biridir. Şu anda, varlık 0.21 dolar seviyesinde ve hala birkaç dolara kadar çıkabileceği yönünde tuhaf tahminler yapılmakta.

Alex Kruger : XRP 'nin Fiyatı Şubat Ayına Kadar Sıfır Olabilir

Alex Kruger : XRP ‘nin Fiyatı Şubat Ayına Kadar Sıfır Olabilir

Ripple’in tokeninin doğrusal regresyon modeline göre davranıp davranmayacağına dair bir açıklama yok. Ancak varlık güvenilirliğini yitirdi ve fiyatı yükseltecek hiçbir güç yok. XRP, 2017’deki muhteşem rallinin yıllarca devam ettiği, en düşük seviyedeki fiyatlara yabancı değil. Ancak o zamandan beri varlığın Bitcoin’i geçme vaadi gerçekleşmedi. Bankalar yalnızca bir test olarak kabul ettiler ve Dalgalanma Net sistemi, işlem yapmak için bu tokene ihtiyaç duymuyor.

Coinbase‘de bir varlığı olması bile, Ripple XRP ‘ye olan kitlesel ilgiyi uyandırmadı. Ek olarak, topluluğun bazı kısımları, XRP’nin çok agresif bir şekilde itildiğini öne süren Ripple, Inc.’e karşı düşmanca davranıyor. XRP, güvenirliği hiçbir zaman netlik kazanmadı.

Sahte XRP Hacmi Fiyatı Bir Türlü Yükseltemiyor

Bu noktada, spekülatif faiz getirileri ile token iyileşmeye başlayabilir. Ancak geçmişte varlığı arttıran Kore hacimleri neredeyse ortadan kalktı. XRP ayrıca, ilk 3 varlık arasında olmasına rağmen 24 saat içinde nispeten düşük likidite oranına sahip.

Son fiyat düşüşü sırasında, XRP bir sıçrama alanı olarak görülen 0,25 $ noktasının altına düştü ve bir kuruş zıplamadan 0,21 $ seviyesine kadar geriledi.

XRP pazarı ayrıca, pazartesi günü, işlem hacmi olarak 9 milyar doları aştı ve net bir açıklama yapılmayan bir işlem anormalliği görüldü. Ancak ralli fiyatı yükseltmeyi başaramadı.

İLGİLİ HABER:  Ethereum Fiyat Analizi : 15.05.2019

Yorum Yok

Cevap bırakın