Sponsor Makale

Airdrop Üzerinden Para Kazanmak

] }

Kripto Para Sektöründe Airdrop Nedir Ve Nasıl Kazanç Sağlanır?

Airdrop Nedir: Airdrop, Kripto para sektörüne adım atan ve piyasada tutunmak isteyen dijital paraların, her hangi bir ücret talep etmeden dağıtılmasına denir. Airdrop’un amacı, piyasa yeni girecek Kripto paraların reklamını yapmak, yatırımcı toplamak ve pazardaki yerini sağlamlaştırmak, kendi paralarına olan rağbeti artırmaktır.

Bu ücretsiz dağıtımları yani Airdrop’ları bir Kripto Para borsasıda yapabilir ama borsalar bu ve benzeri dağıtımlar için piyasada işlem (Bitcoin, Binance Coin, Chainlink, Tezos, Stellar vb.) gören kripto paraları tercih ediyor, buna örnek olarak Coinbase Borsasının katılımcılarına hiç bir ücret istemeden 70$ değerinde Kripto Para (XLM, BAT, ZEC, ZRX,EOS) dağıtması veya Bitpanda Borsasının yine hiç bir ücret talebinde bulunmadan kişi başına 10€ vermesini gösterebiliriz. Bunlara ek olarak Naitucus, Zebpay, Felixo gibi birçok Kripto para borsası örnek gösterilebilir. Yani kısaca Airdrop’ta ücret ödemeden kazanç sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Airdrop Üzerinden Para Kazanmak: Yanlış görmediniz evet Airdrop üzerinden sizde para kazanabilirsiniz. Kripto para sektöründe yerinizi alabilirsiniz. Normal bir kullanıcı sadece airdrop üzerinden aylık 500₺ yakın bir kazanç sağlayabilir.

Bununla birlikte piyasayı tanır ve daha büyük işler yapabilir. Burda zor olan kısım airdrop dağıtımlarını takip etmek ama bununda kolay yolu var, Coinmerkezi isimli site sizin için tüm bu Para kazanma yöntemlerini araştırıp, yayınlıyor. Sizde ek gelir kazanmak için takip edebilirsiniz. Site bağlantısı aşağıda yer almaktadır. Bununla birlikte Bitcoin ve kripto para evrenini öğrenebilirsiniz.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu